-%35

Zor Bir Yıkım

3. Hamur
Kapak: Karton
159,25 ₺ 245,00 ₺

495 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 272
  • Basım Tarihi: Ağustos 2022
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Ağustos 2022

New York Times çoksatan yazarı Charlaine Harris, “Silahşor Rose” serisinin ikinci romanında yine sürükleyici bir hikâyeyle dönüyor. Yeni bir ekibe katılan Lizbeth Rose görünüşte kolay bir koruma işi üstleniyor. Dixie’ye bir sandık götürecek, yani eski Birleşik Devletler’in en tekinsiz ve ıssız yerine. Ama elbette basit görünen işin hiç de öyle olmadığı ortaya çıkıyor çünkü hayatta işler nadiren yolunda gider. Sandığın içinde öyle güçlü bir şey saklı ki üç bölgeden de birileri onu ele geçirmenin peşinde.
Trenin raydan çıkması ve sandığın çalınmasıyla Lizbeth’in kolay görünen işi bir katliama dönüşüyor. Artık yapacak tek şey var: Toplumsal kuralların geçen yüzyıla gerilediği Dixie’de Lizbeth eski bir dostla gizli göreve çıkmalı ve sandığı geri almalı. Yoksa içindekiler büyük bir isyanın fitilini ateşleyebilir.
Büyünün kabul edilen ancak hoş karşılanmayan bir güç olduğu alternatif Birleşik Devletler dünyasında geçen bu soluksuz macerada Lizbeth çatışmanın en zorlusuyla karşı karşıya. Hem savaşta hem de aşkta.

 

Sevilen TV dizisi True Blood’a uyarlanan Güneyli Vampir Sookie Stackhouse serisi ile dünya genelinde çok okunan ve takip edilen Charlaine Harris’in, okuru bambaşka bir kurgu dünyaya götürdüğü yeni serisi Silahşor Rose, ikinci romanı Zor Bir Yıkım ile yine nefes kesici bir macera vaat ediyor. Amerika’nın dağılmasından sonra yeni kurulan vahşi düzende sevdiklerini ve efsanevi nişancılığı sayesinde girdiği işlerde sorumluluğunu üstlendiği kargolarını korumak için varını yoğunu ortaya koyan genç bir kadının sıra dışı hikayesi yine sürprizlerle dolu.
Basit gibi görünen bir işte bir sandığı korumak üzere işe giren Lizbeth, göründüğünden tehlikeli olduğu ortaya çıkan bu görevde yine silahına güvenmek zorunda. Üstelik bu kez beklenmedik bir yol arkadaşı ona eşlik edecek. Zor Bir Yıkım, nefes kesen sonuna dek her sayfada hız kesmeyen bir entrika, gizem, merak, şok, rahatlama ve hayret dolu bir okuma macerası vaat ediyor.

Puanınız