KULLANIM KOŞULLARI


Bu beyan Alfa Basım Yayım Dağıtım Tic. ve San. Ltd. Şirketi’nin gizlilik politikasını içerir. www.alfakitap.com sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.alfakitap.com sitesi içerisindeki her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri (sitedeki materyallere ait ad, açıklayıcı bilgi, görsel, fiyat vb.) önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme hakkını saklı tutar. İlgili değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Alfa Basım Yayım Dağıtım Tic. ve San. Ltd. Şirketi’nin kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya kullanıcı tarafından daha sonra güncellenen adres, e-posta, sabit telefon, mobil telefon ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama ve bildirim amaçlarıyla kullanıcıya ulaşma hakkı vardır.

Alfa Basım Yayım Dağıtım Tic. ve San. Ltd. Şirketi; www.alfakitap.com sitesine üye olan kullanıcıya verdiği şifrenin, kullanıcı veya kullanıcı kaynaklı herhangi bir sebepten dolayı üçüncü kişilerle paylaşılmasından kaynaklanacak kullanıcının daha önce ilan ettiği bilgilere ait değişiklik, silinme gibi işlemlerden sorumlu değildir.

Alfa Basım Yayım Dağıtım Tic. ve San. Ltd. Şirketi, www.alfakitap.com sitesindeki genel görünüm ve dizaynı ile Internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Alfa Basım Yayım ve Dağıtım markası ve diğer markalar, logo, ikon, yazılım, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi ve lisans sahibidir, yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir Internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki cezai sorumluluğu gerektirir. Alfa Basım Yayım Dağıtım Tic. ve San. Ltd. Şirketi’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Alfa Basım Yayım Dağıtım Tic. ve San. Ltd. Şirketi, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye eder.