-%35

Suyun Altındaki Çiftlik

3. Hamur
Kapak: Karton
113,75 ₺ 175,00 ₺

495 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 312
  • Basım Tarihi: Mayıs 2023
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Mayıs 2023

Hannah’nın çiftliği bu kez yeni bir tehditle karşı karşıya! Clayhill Çiftliği’ni sular altında bırakmak isteyen su şirketine karşı Hannah ve arkadaşları başarılı olabilecek mi?

Clayhill Çiftliği nadir bitkiler, hayvanlar ve asırlık ağaçların olduğu doğa harikası bir çiftliktir. Üstelik nesillere dayanan köklü bir tarihi de var. Ancak su şirketi Aqua, tam da bu çiftliğin olduğu yerde bir baraj gölü kurmaya karar verir. Hem de sırf kâr etmek için tüm bu doğal yaşamı ve çiftliğin köklü tarihini hiçe sayarak… Hannah çiftliği kurtarmak için elinden ne geliyorsa yapmaya hazır. Peki oynayacakları okul tiyatrosu aradığı çözüm yolu olabilecek mi?
Gizli Kümes Tiyatrosu'nun merakla beklenen devam kitabı Suyun Altındaki Çiftlik, etkileyici ve mizah dolu diliyle oldukça eğlenceli bir hikâye.

Ödüllü yazar Helen Peters’in merakla beklenen romanı Suyun Altındaki Çiftlik okurlarıyla buluşuyor. Çok sevilen Gizli Kümes Tiyatrosu romanının devam serisi olan Suyun Altındaki Çiftlik’te heyecan, eğlence ve mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Çiftlikte sorunlar bu kez çok daha ciddi; bir su şirketi baraj gölü yapmak için çiftliği adeta yok etmek istiyor. Ancak Hannah ve arkadaşları buna izin vermemeye kararlı.  Doğa sevgisi ve tiyatronun gücünü sonuna kadar hissedeceğiniz bu macerada sizler de Clayhill Çiftliği’ni kurtarmaya var mısınız?

Aile, dostluk ve kır yaşamının sıcaklığıyla okurlarını kucaklayan Suyun Altındaki Çiftlik’i okurken hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Puanınız