-%35

Supernatural - Kemik Anahtar

38,35 ₺ 59,00 ₺

175 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 272
  • Basım Tarihi: Nisan 2011
  • Kaçıncı Baskı: 3.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Nisan 2019

Sam ve Dean’in annesi, esrarengiz ve şeytani bir güç tarafından tam yirmi iki yıl önce öldürülmüştü. O günden sonra Sam ve Dean’in babası, Amerika’nın arka okaklarında, karanlık köşelerde yaşayan doğaüstü yaratıklar hakkındaki her şeyi iki kardeşe öğretecekti. Nasıl yok edileceklerini de…
Sam ve Dean, Hemingway’in, fırtınaların ve sayısız şeytanın evi olan Key West’e doğru yol alıyor. Bu tropikal kasabada öyle fazla başı boş ruh var ki, hayalet turları uzun zamandır kasaba yerlisinin en önemli geçim kaynakları arasında. Ancak tur rehberlerinden biri kalp krizi geçirmiş bir halde ve yüzünde dehşet bir çığlık ifadesiyle ölü olarak bulununca işin rengi değişiyor. Kimse rehberin nasıl korkunç bir şeyle karşılaştığını bilmiyor ama Winchester kardeşler bu gizemi çözmek üzere.

Sam ve Dean çok geçmeden adanın en kötü ruhlu sakinlerinin hayaletleriyle yüz yüze gelecek: Gizli planları ve gizemli güçleri olan, intikam peşindeki hayaletler. Key West sakinlerini Sam ve Dean’den başkası kurtaramaz. 
Ne var ki, bu güzel ada bir kemik yığınına dönüşmeden önce ellerini çabuk tutmak zorundalar!

“New York’un arka sokaklarını hiç bilmesem de, Winchester kardeşlerle kendimi Bronx’un orta yerindeymişim gibi hissettim.”

“Supernatural hayranlarını ancak bir sonraki romana kadar avutabilecek, soluksuz bir hikaye daha.” 

Puanınız


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi