-%35

Strateji Haritaları

191,75 ₺ 295,00 ₺

495 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

  • Kağıt Türü: 1. Hamur
  • Kapak Türü: Karton
  • Türü: Siyah - Beyaz
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Orijinal Dili: İngilizce
  • Sayfa Sayısı: 444

Strateji Haritaları Kaplan ve Norton'un olağanüstü yaratıcı çalışmalarının meyvesi. Performans ölçümü dünyasını Dengeli Ölçüm Kartıyla değiştiren bu iki yazar şimdi de yönetimin en kritik görevlerini bütünleştirmenin gayet net, ayrıntılı ve bütüncül bir yöntemini sunuyorlar. Bu benim uzun zamandır özlemini çektiğim bir kitap.

Arnoldo C. Hax, Sloan School of Management, Alfred P. Sloan İşletme Porfesörü

Günümüzde liderler yenilikçi yöntemlerle değer üretirken stratejilerini de pürüzsüz bir biçimde yürütmek zorundalar. Strateji Haritaları çok paydaşlı bir ortamda iş yaparken bu hedefleri gerçekleştirmek isteyen her yöneticinin mutlaka okuması gereken bir kitap.

Vanessa Kirsen, New Profit Inc. Başkanı ve Kurucusu
Kelly Fitzsimmons, New Profit Inc. Yönetim Ortağı ve Kumcusu

Japonya merkezli kuruluşumuzda 'ekip çalışması' kuruluş geleneğinin en önemli parçası. GeleneMerimizi Amerikan- Japon iş kültüründe harmanlarken stratejilerimizi ve hedeflerimizi tanımlamak ve tüm kuruluşta basamaklamak için Dengeli Ölçüm Kartı'nın en etkili araç olduğunu gördük.

Naotaka Obata, Bank of Tokyo-Mitsubishi, Ltd. Amerika Ülkeleri'nden sorumlu Genel Müdür

Kaplan ve Norton Strateji Haritaları'nda tüm yöneticiler için güçlü ve pratik bir araç oluşturmuşlar. Önderliğini yaptıkları yöntemler, yöneticilerin kontrolü elde tutmalarına ve kritik konulara, başarı ölçütlerine ve stratejik girişimlere odaklanmalarına yardımcı oluyor.

Chris Zook, Bain & Company Yöneticisi, ProfitFrom theCore ve Beyond Tloe Core kitaplarının yazarı

Puanınız