-%35

Mamaste

3. Hamur
Kapak: Karton
146,25 ₺ 225,00 ₺

495 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


  • Kapak Türü: Karton
  • Türü: Renkli
  • Sayfa Sayısı: 225
  • Basım Tarihi: Eylül 2022
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Eylül 2022

İçindeki Daha Gerçek, Dengeli ve Mutlu Anneyi Keşfedin

“Hiçbir anne kusursuz değildir ama her annenin kusursuzca kendisi olmaya gücü yeter. Mamaste, KENDİ içindeki gerçek anneyi bulmayı isteyen her annenin okuması gereken bir kitap. Hepimizin desteğe ihtiyacı var ve Lori Bregman bütün bir köye yetecek bilgeliğe sahip.”
-Anne Hathaway, Aktris

“Mamaste, annelerin iç huzur ve dengelerini bulmalarına yardım edecek destek, rehberlik ve bilgeliği sağlıyor.”
Dr. Robin Berzin, Parsley Health Kurucu ve CEO’su

İÇİMDEKİ ANNE İÇİNDEKİ ANNEYE SAYGI DUYUYOR

Anneliğin beş tutumunu keşfederek kendinizi bütünsel olarak besleyin ve kendi annelik içgüdülerinize hak ettiği değeri verin.
Bu kitap, anne sütüne karşı hazır mama, uyku eğitimine karşı bebekle aynı yatakta uyuma, çalışan annelere karşı ev hanımı anneler karşılaştırması yapan bir kitap değil. Mamaste, daha dengeli, özgün ve neşeli bir anne olmayı sağlamak için hazırlanmış bütüncül bir rehber. Ünlü doula, hamilelik, kadın sağlığı ve güçlendirme koçu Lori Bregman, yeni annelere kendini keşfetme yolculuğunda eşlik ediyor. Kendinizi daha iyi anlamak, içinizde daha fazla uyum ve denge bulmak, kaygı yüklü annelik dünyasında pozitif bir bakış açısıyla var olabilmek için kılavuzluk etmeyi hedefliyor. Lori’nin yıllardır edindiği profesyonel deneyiminin ışık tuttuğu bilgilerin yanı sıra, Mamaste’te farkındalığı geliştirmesi için hazırlanan özel alıştırmalar, testler; denge, uyum ve iç huzuru bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanan, esansiyel yağ ve kristallerden yoga dizilerine ve meditasyonlara kadar çeşitli kaynaklar yer alıyor. Mamaste’nin basitçe anlamı şu: İçimdeki anne, içindeki anneye saygı duyuyor. Eğer ben sensem ve sen de bensen, birbirimizin güçlü yönlerini ve zayıflıklarını paylaşmalıyız. Farklı olmaktan çok aynı olmalıyız. Bu kitabı okuduktan sonra gerçekten de böyle olduğumuzu göreceksiniz.

Puanınız