75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Merve Kült

Merve Kült

Bir Çöküş ve Diriliş Öyküsü

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 261
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786053044550
Stok Durumu: Stokta Var
29,00₺ %35 İndirim 18,85₺

Merve Kült

Beklenmedik anlarda yaşadığı bayılma ve yüksek oktavda küfür etme şikâyetiyle gittiği doktorlardan farklı bir tür panik atak olduğunu öğrenmesiyle hayatı değişen Merve Kült sizin de hayatınızı değiştirmeye geliyooor…  
Neden yaptığını sorguladığı işi, bulamadığı aşkı, kaybettiği yaşam heyecanıyla sıkı sıkı sarılınacak, hiç bırakılmayacak bir dostunuz, huzurlarınızda diz çöküyor. 
“Neden dünyaya geldim ya ben?”
“Kapitalizm çökmedi mi?” 
“Dünyanın sonu sizce de gelmedi mi?” 
“Eee hadi ölmüyor muyuz artık?” 
Merve Kült, bu minnak sorulara minnoş cevaplar arıyordu sadece. Kim derdi ki bu yolda kendisi gibi panik ataklı birine âşık olup sizi tam anlamıyla bir lunaparka sürükleyecek?
Sosyal uyumsuzluğu ve hafif saldırganlığı sebebiyle kapatıldığı Karaköy’deki parasız hava sahası ise Merve’nin paralel evrende turlamaya başlamasını sağlayacak.
Adı gibi Kült bir karakterin dönüşüm sürecine eşlik ederken siz de varoluşunuzu, hayatınızı, aşkınızı, işinizi, sağlığınızı, dünyanızı sorgulayacaksınız… 
Gerçekten yaşamaya başlamanın çetrefilli yollarında ilerleyen Merve Kült’ün açık, apaçık hikâyesi için sayfayı yukarı kaydırın ve bir laykınızı bırakmayı da ihmal etmeyin! 

#adıgibikültbireser
#Mervekült
#Kültkitap

Basim Tarihi: 30.04.2019
Son Basim Tarihi: 30.04.2019
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Grafiker: Aykut Aydoğdu
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.