50 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2019 kitap yılınız olsun
50 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
Ana Sayfa Edebiyat Roman Yaz
Yaz

Yaz

Sanki yıllar öncesindeki o sabah, onu gördüğüm, tanıdığım o ilk yaz günü zamanın akışına kapılıp gitmedi de, hep benimle kaldı.

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 328
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786051417455
Stok Durumu: Stokta Var
22,22₺ %30 İndirim 15,55 ₺

Yaz

Onu gördüm ve yaz geldi.

Sanki kapı çalınıp çocukluk arkadaşınız yıllar sonra tekrar çıkagelmiş gibi… Unuttuğunuz bir anıyı bulmak gibi…

Çok eskide kalmış, yıllar sonra yeniden duyduğunuz anda geçmiş bir zamanı size taşıyan bir şarkı gibi…

Dağ yollarında kaybolduktan sonra birdenbire, bir dönemeçte denizle karşılaşmak gibi…

Yaz… bitmesini hiç istemediğim eşsiz anlar ve hiçbir şeyin, hiç kimsenin sonsuza dek benimle kalmayacağını anladığım ayrılıklar mevsimi…

İlk kitabıyla edebiyatımıza benzersiz bir giriş yapan ve yıllar yılı insan yüreğinin, özlemin, aşkın, geçmişi geleceğe bağlayan o narin bağların izini süren Kürşat Başar, 11 yıl aradan sonra kaleme aldığı yeni romanı Yaz’la okurlarıyla buluşuyor.

Yakın tarihimizin kritik bir döneminde dünyaya gelen, birbiri ardına yaşadığı kayıplara rağmen hayata tutunan bir gencin büyüme serüvenini, yüzleşmelerini ve bir yaz mevsimi yaşadığı sarsıcı aşkı, arka plana hızla yitip giden İstanbul’u yerleştirerek anlatıyor.

Bir karşılaşmayla değişen hayatın, küçük bir rastlantıyla uyanan arzuların, birdenbire gittiğiniz yolu değiştiriveren olayların ve her şartta, her yerde insana devam etme, hatta yeniden, yeniden başlama gücü veren o ele gelmez sırrın peşine takılarak...
 
Kürşat Başar yeni çıkarmış olduğu yaz romanı ile 11 yıl aradan sonra yine okurlarıyla buluşuyor. Kitap konusu olarak  çocukluk yaşlarda başlayan ölümsüz bir aşk hikayesini anlatıyor. Süprizlerle dolu yüreğinize dokunacak bir aşk hikayesi ile bu yazın en trend kitabı diyebiliriz. Kesinlikle alınıp okunması gereken, tek solukta biten, bittiğinde üzüleceğiniz sürükleyici romanı Kürşat Başar okurlarına sunuyor.

Basim Tarihi: 12.06.2014
Son Basim Tarihi: 12.06.2014
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayına Hazırlayan: Cem Alpan
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.