75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Nakit Akışı - Ölçüm Çeyreği

Nakit Akışı - Ölçüm Çeyreği

Zengin Baba'nın Mali Özgürlük Rehberi

Çevirmen: Dilek Şendil
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 356
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9789752977907
Stok Durumu: Stokta Var
37,00₺ %35 İndirim 24,05₺

Nakit Akışı - Ölçüm Çeyreği

Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği kimilerinin neden daha az çalışıp daha çok kazandıklarına, daha az vergi ödediklerine ama başkalarına göre kendilerini mali açıdan neden daha çok güvende hissettiklerine ışık tutuyor. İşin sırrı Ölçüm Çeyreğinin hangi diliminde çalışacağınızı ve zamanını bilmekte. Hiç merak ettiniz mi?


• Çalışan biri olmakla iş sahibi olmak arasındaki farkı...


• Bazı yatırımcılar daha az risk alarak daha çok para kazanırken, ötekilerin neden kâr bile edemediklerini...


• Çalışanların çoğu bir işyerinden diğerine sürekli yer değiştirirken, bazılarının kendi iş imparatorluklarını kurmak üzere neden işlerinden ayrıldıklarını...


• Sanayi Çağında çoğu ebeveyn çocuklarının doktor, muhasebeci ya da avukat olmasını isterken, Bilgi Çağında bu mesleklerin neden mali topa tutulduğunu...

 

Üniversitelerden mezun olan parlak öğrencilerinin birçoğunun öğrenimini yarıda bırakmış kimselerin, örneğin Microsoft'ta Bill Gates'in, Virgin Industries'de Richard Branson'ın, Dell Computers'da Michael Dell'in, CNN'de Ted Turner'ın yanında çalışmak istedikleri dikkatinizi çekti mi hiç? Okulu terk eden bu insanlar bugünün "ultra" zenginleri." Bu kitap bunlar gibi pek çok soruya yanıt verirken aynı zamanda hızlı bir mali dönüşümden geçen bir dünyada kendi yolunuzu bulmanıza yardımcı oluyor.

Bu kitap...

İş güvencesinin ötesine geçmeye ve kendi mali özgürlük dünyasını aramaya, yaşamlarında köklü profesyonel ve mali değişiklikler yapmaya, Sanayi Çağından Bilgi Çağına geçmeye hazır olanlar için yazılmıştır. Bu kitap yeni seçenekler, yeni yönler ve yepyeni bir mali gelecek belirlemenin püf noktalarını anlatır.

Basim Tarihi: 01.12.2006
Son Basim Tarihi: 16.07.2020
Kaçıncı Baskı: 7.Baskı
Orijinal Adi: The Cashflow Quadrant
Yayın Yönetmeni: Mustafa Küpüşoğlu
Grafiker: Utku Lomlu
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Türü: Siyah - Beyaz
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Finansal Gelişim Kategorisinden Kitaplar