75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Boşanırken

Boşanırken

“Bir cinayet asla sadece bir cinayetten ibaret değildir.”

Yayınevi: Alfa Yayınları
Yazar: Elif Kask
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 248
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786051710624
Stok Durumu: Stokta Var
19,00₺ %35 İndirim 12,35₺

Boşanırken

Boşanırken gerçek olaylardan kurgulanarak yazılmış bir gerilim romanı. Adalet sisteminin sorgulandığı romanda, birbiri ardına işlenen cinayetler, aşk ve gerilim kol kola...  Nefesinizi tutarak okuyacağınız romanda tempo hiç düşmüyor.
Manhattan Adası dünyayı yöneten güçlü ve zengin beyaz adamların yaşadığı yerdir. Bu küçük adada yaşayan ve dünyayı yöneten beyaz adamlara karşı olmak Amerikan Başkanı'nın bile haddi değildir. Hâkim Merle de sırtını onlara dayamıştır.
Eşinden boşanmak için adalet mücadelesi veren Naz, hayatları bu yasa tanımayan hâkim tarafından uçuruma sürüklenmiş 400 kadını çevresinde toplayarak mücadeleye etmeye karar verir. Sonrasında Hâkim Merle, ona destek olan senato üyesi, kadınların hayatlarını karartan, onlara ve çocuklarına en büyük kötülüğü yapan statü sahibi eşleri sırasıyla gizemli cinayetlere kurban gitmeye başlar. Derken olayı çözmekle yükümlü dedektifimiz ve merhametli bir mafya lideri çıkar sahneye. Bu iki gizemli adam, her şeye sahip olan Naz’ın kalbinin kara sularına girebilmek için sınırı kana boyamayı göze almışlardır. Cinayetleri Adalet Tanrıçası üstlenmiştir fakat o tanrıça kimin içindedir?

Basim Tarihi: 22.05.2015
Son Basim Tarihi: 22.05.2015
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Yönetmeni: Mustafa Küpüşoğlu
Editör: Özgür Batur
Sayfa Tasarımı: Kamuran Ok
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.