-%35

Gölge ve Işık Krallığı

3. Hamur
Kapak: Karton
81,25 ₺ 125,00 ₺

195 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 568
  • Basım Tarihi: Ekim 2022
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Ekim 2022

“Bazıları için hayat sihirli bir yaz rüyası değildir. 
Ölümcüldür. Ve sen, ondan daha da ölümcül olmalısın.”
MacKayla Lane, kız kardeşinin katilinin peşinden Dublin’e geldiğinden beri sayısız savaş vermek zorunda kaldı. Hayatta kalmak, gücünü kaybetmemek, şehrin güvenliğini sağlamak ve sevdiklerini korumak için canı pahasına mücadele etti. Artık Yüce Fae Kraliçesi olan Mac, şimdiye kadarki en büyük meydan okumayla karşı karşıya: Avlayıp öldürmek için doğduğu ırkı yönetmek – tahta kendini kanlarından bir kraliçe geçirebilmek için onun ölmesini isteyen bir ırkı.
Ancak halkıyla mücadelesi, Mac için sorunların en küçüğü. Eski, ölümcül bir düşman ortaya çıktığında yalnızca oyunun kuralları değil oyunun kendisi de değişecek. Mac’in öğrendiği her şeyi, sevdiği herkesi sorgulamasına neden olan korkunç olaylar zincirinin ardından, Ölümlüler ve Fae, Seelie ve Unseelie, kral ve kraliçe adayları arasında, birilerini sonsuza kadar ortadan kaldıracak destansı bir savaş başlıyor. 
Kraliçenin sarayının enfes, ölümcül bahçelerinden uzun zamandır unutulmuş gerçeklere; esrarengiz, güçlü sevgilisinin tutkulu yatağından Unseelie krallığının karanlık, baştan çıkarıcı bölgelerine uzanan son yolculuğu, Mac’i daha önce hiçbir insanın gitmediği yerlere götürüyor. Ve orada sadece tek bir kişi hayatta kalabilir... Gözünü kırpmadan her şeyini feda edebilecek biri.
“Ateş” serisi ile milyonlarca okurun kalbini kazanan Karen Marie Moning, efsanenin finalini müthiş bir macerayla yapıyor. Serinin son romanı Gölge ve Işık Krallığı, en büyük savaşların verileceği ve en büyük dostlukların sınanacağı soluksuz bir yolculuk. Yüce Fae Kraliçesi Mac, kendisini istemeyen bir ırkı yönetebilmek için sadece zekâsına ve gücüne güvenemiyor. Çünkü sevdikleri tehlikede ve dünyayı kurtarmak için Mac’in yapabileceği tek şey, geri dönüşü olmayan bir kumar oynamak. Sonunda yakacağı ateş ya dünyayı kavurup yok edecek ya da karanlığı sona erdirecek.

 

Puanınız