-%35

Denizden (Ciltli)

Kuşe
Kapak: Sert Kapak
581,75 ₺ 895,00 ₺

495 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


  • Kapak Türü: Sert Kapak
  • Türü: Renkli - Resimli
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 280
  • Basım Tarihi: Temmuz 2021
  • Kaçıncı Baskı: 3.Baskı

Ünlü Master Chef’ten milyonları ekrana kilitleyen, Master Chef’in fenomen ismi Mehmet Yalçınkaya’dan farklı ve yaratıcı tariflerin yer aldığı bu kitaba herkes sahip olmayı isteyecek!..

 

Balığın lezzetini zirveye çıkaracak dokunuşlarımız ve tekniklerimizle “Bu balıktan bu yemek nasıl olur?” diyeceğiniz yemekler yaptık. 
Menemen yapma süresi ile iyi bir balık yapma süresi neredeyse aynı diyebileceğiniz enfes tarifleri sizlerle buluşturmak istedik. 
Üç  tarafı denizlerle çevrili ülkemizde, balığın mutfaklarımızda giderek azalan yerine bir atıfta bulunmak ve sofralardaki yerini yeniden tanımlamak amacıyla çıktığımız 
bu yolda, “Deniz ürünü pişirmek hiç zor değil” diyeceğiniz kolay tariflerin yanı sıra, sizleri şaşırtacağımız 84 çok özel tarifi beğenilerinize sunuyoruz.

Sağlıkla, mutlulukla, afiyetle..

 

Master Chef’in fenomen ismi Mehmet Yalçınkaya Denizden kitabında yaratıcı ve farklı tarifler sunuyor. Denizden kitabını satın alarak birbirinden lezzetli ve kolay 84 özel tarifle sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. En lezzetli balık tariflerini Denizden kitabında bulabilirsiniz. Mehmet Yalçınkaya’nın Denizden kitabında yer alan enfes tariflerle deniz ürünü pişirmenin aslında çok da zor olmadığının farkına varacaksınız.

Puanınız