-%35

Bir Dilek Oyunu

3. Hamur
Kapak: Karton
178,75 ₺ 275,00 ₺

495 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 376
  • Basım Tarihi: Ekim 2023
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Ekim 2023

Yıllar önce, insanlardan uzak yaşayan, dünyaca ünlü bir çocuk kitapları yazarı sebebi bilinmez bir şekilde yazmayı bıraktı. Sonra birdenbire yepyeni bir kitap ve benzersiz bir yarışmayla ortaya çıktı. Üstelik kazananın hayatını değiştirecek bir ödül vadederek.
Bir dilek tut…
Lucy Hart anne baba sevgisi olmadan büyümenin ne demek olduğunu herkesten iyi biliyordu. İhmal ve yalnızlıkla geçen çocukluk döneminde Lucy, teselliyi kitaplarda, yani Jack Masterson’ın Saat Adası serisinde buldu. Artık yirmi altı yaşında bir yardımcı öğretmen olan Lucy, okuma sevgisini zeki, genç öğrencilerle, özellikle de ebeveynlerinin trajik ölümünden sonra yetim kalan yedi yaşındaki Christopher ile paylaşabiliyordu. Lucy, Christopher’ı evlat edinmek için her şeyini verirdi ama ikisinin aile olma fikri, yeterli parası olmadıkça imkânsız bir hayal gibi görünüyordu.
Ne dilediğine dikkat et…  
Lucy tam vazgeçmek üzereyken ünlü yazar Jack Masterson nihayet yeni bir kitap yazdığını duyurdu. Daha da iyisi, Saat Adası’ndaki kendi evinde bir yarışma düzenliyordu ve Lucy, tek kopyayı kazanmak için yarışmak üzere seçilen dört şanslı yarışmacıdan biriydi. Dünyanın en çok beklenen kitabını kazanma şansı, Lucy ve Christopher için çok şey ifade ediyordu. Ama önce acımasız kitap koleksiyoncularıyla, kurnaz rakiplerle ve Saat Adası kitaplarının dikkat dağıtıcı derecede yakışıklı ressamı Hugo ile mücadele etmesi gerekiyordu. Kimsenin bilmediği bir şey vardı: Bu sırada Jack, tüm hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek son derece şaşırtıcı bir son planlıyordu.
Çünkü dileğin gerçekleşebilir…

 

Puanınız