-%35

Aynalar Ülkesi

3. Hamur
Kapak: Karton
107,25 ₺ 165,00 ₺

495 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

  • Kapak Türü: Karton
  • Sayfa Sayısı: 360
  • Basım Tarihi: Mart 2022
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Mart 2022
  • Ebat: 13,5 X 21

En tehlikeli masallar kendimize anlattıklarımızdır.

Kayıp Kız’ın zekice sürprizlerine ve Oda’nın rahatsız edici duygusal gücüne sahip Aynalar Ülkesi; ikiz kız kardeşler, sevdikleri adam ve geride bırakamadıkları karanlık çocukluklarını konu alan psikolojik bir gerilim.

Cat, Los Angeles’ta yaşıyor. Görüşmediği ikiz kardeşi El ile birlikte büyüdüğü Edinburgh’daki o görkemli, gotik evden çok uzakta. Küçükken kardeşiyle birlikte Aynalar Ülkesi adında, korsanlar, cadılar ve palyaçolarla dolu karanlık, hayali bir yer yaratmışlardı kendilerine. Cat artık çocukluk evini düşünmüyor bile. Ya da El’in, kocasıyla birlikte o evde yaşadığını.

Ama ikizi gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca Cat’in yirmi yıldır pek değişmeyen o eve ve anılara geri dönmesi gerekiyor. Evde bulduğu define avının sonunda da onu Aynalar Ülkesi bekliyor: Gerçeğin yıllardır pusuda beklediği o yer…

Hayal gücünün sınırlarını ve özgürlüğün bedelini benzersiz bir kurguyla resmeden Aynalar Ülkesi, aşk, ihanet, kefaret ve intikam üzerine sarsıcı ve sürükleyici bir gerilim.
“Hayal gücünün sınırlarını zorlayan karanlık, şaşırtıcı, atmosferi zengin bir gerilim.”
-Ruth Ware

“Huzursuz eden bir gerilim… Hayal dünyası ve gerçekliğin iç içe geçtiği olağanüstü bir hikâye.”
-People

“Psikolojik gerilim ve korku türlerinin başarılı bir karışımı olan roman, hayal gücünün özgürleştirici gücüne ustaca ışık tutuyor.”
-Publishers Weekly

Puanınız