75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Zaman Bekçisi

Zaman Bekçisi

"Zamanın Ötesinde" İkinci Kitap

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 216
Ebat: 14 X 21,5
Barkod: 9786053045045
Stok Durumu: Stokta Var
23,00₺ %35 İndirim 14,95₺

Zaman Bekçisi

Philip Walker, yeni öğrenci olarak sınıfa girdiğinde Michele Windsor şaşkınlıktan dilini yutacaktı. Geçen yüzyıla yaptığı zaman yolculukları sırasında tanıştığı ve içi acıyarak veda etmek zorunda kaldığı büyük aşkı karşısındaydı. Hem de onunla aynı çağda ve aynı yaşta! Bir ömür önce yaşanmış ilişkilerini yeniden kurabileceklerini düşünerek müthiş bir sevince kapılan Michele, hevesle yanına gittiğinde aklına bile gelmeyecek bir gerçekle karşılaştı: Philip onu tanımıyordu. Hatta 1910 yılındaki Philip Walker’a dair hiçbir şey hatırlamıyor gibiydi.
Michele, bir yandan da gizli bir geçitte bulduğu ve babasının zaman yolculuğu geçmişini anlatan günlüklerle ilgileniyordu. Hikâyenin derinlerine indikçe Zaman Derneği adı verilen gizemli ve kudretli bir organizasyona dair karmaşık bilgilere ulaştı. Bir de Windsor soyundan gelen kindar bir düşmanla ilişkilerine. Michele çok geçmeden kendini 120  yıllık bir uçurumun tam merkezinde bulacaktı. O uçurumun kapanması içinse ölmeyi ya da öldürmeyi göze almalıydı.

Alexandra Monir’in Zaman Bekçisi, aşkın sonsuz gücüne inanan okurlar için nefes kesici bir aşk ile karmaşık ve gizemli bir hikâyeyi adeta birbirine dokuyor.


AŞK BÜTÜN MESAFELERİ AŞAR.
PEKİ YA ARADAKİ MESAFE, ZAMANIN TA KENDİSİYSE?

Basim Tarihi: 18.11.2019
Son Basim Tarihi: 18.11.2019
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: Timekeeper
Sayfa Tasarımı: Merve Ece Aras
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.