75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Uzak Saatler

Uzak Saatler

Ne. Ne Zaman. Nerede. Nasıl. Niçin. Kim?

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 672
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786054482184
Stok Durumu: Stokta Yok
25,93₺ %35 İndirim 16,85₺

Uzak Saatler

UZAK SAATLERDEKİ SIRLAR GÜN YÜZÜNE ÇIKMAYI BEKLİYORDU!

EdieBurchill, annesiyle hiçbir zaman çok yakın değildi. Bir gün, uzun zaman önce kaybolan, zarfında Milderhurst Kalesi’nden gönderildiği yazan bir mektup alınca, annesinden şüphelenmeye başladı. Kızından bile uzak duruşu eski bir sırrı gizliyordu belki, kim bilir?

Edie’nin annesi on üç yaşındayken Blythe ailesiyle birlikte yaşamaya, Milderhurst Kalesi’ne götürülmüştü. Buna karar veren ise gizemli bir kadın, JuniperBlythe’ti. Juniper, ikiz ablaları ve yazar babası Raymond’la birlikte yaşıyordu. Milderhurst Kalesi’ne gelir gelmez Edie’nin annesinin hayatında yeni bir sayfa açılmıştı.

Elli yıl sonra, annesinin sakladığı sırların peşinden koşan Edie de, Milderhurst Kalesi’nin ve tuhaf Blythe kardeşlerin çekimine kapılacaktı. 

Edie, yıkık dökük kalenin içinde annesinin geçmişini araştırmaya başladığında Milderhurst Kalesi’nin taşları arasına gizlenmiş başka sırlar da ortaya çıkacaktı... 

NE. NE ZAMAN. NEREDE. NASIL. NİÇİN. KİM?

Her şey bir mektupla başladı. Uzun zaman önce kaybolan, yarım yüzyıldır bir evin karanlık tavan arasındaki posta kutusunda sahibini bekleyen bir mektupla... 

Basim Tarihi: 23.04.2011
Son Basim Tarihi: 23.04.2011
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: The Distant Hours
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.