75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
The Secret Hayatımı Nasıl Değiştirdi (Ciltli)

The Secret Hayatımı Nasıl Değiştirdi (Ciltli)

Gerçek İnsanlar. Gerçek Hikâyeler.

Cilt Durumu: Ciltli
Sayfa Sayısı: 266
Ebat: 14 X 17,5
Barkod: 9786053045540
Stok Durumu: Stokta Var
75,00₺ %35 İndirim 48,75₺

The Secret Hayatımı Nasıl Değiştirdi (Ciltli)

DÜNYA ÇAPINDA MİLYONLARCA HAYATI DEĞİŞTİREN FENOMEN

Rhonda Byrne’ün The Secret eseri, dünya çapında milyonlarca okurun üstünde inkâr edilemeyecek kadar güçlü bir etki yaratan, çoksatar bir fenomene dönüştü. Şimdi Rhonda Byrne ilk kez, tıpkı sizin gibi insanlarla yıllardır yaptığı görüşmeler sonrasında, The Secret’ın gücüyle ilgili en ilham verici ve en etkileyici gerçek hikâyelerden oluşan bir seçkiyle geldi. The Secret Hayatımı Nasıl Değiştirdi, insanların The Secret’ın öğretilerine başvurarak maddi durum, sağlık, ilişkiler, aşk, aile ve kariyerlerini değiştirdiklerini; sizin de evrenin bu en güçlü kanununu kullanarak tüm hayatınızı nasıl yeniden kurgulayabileceğinizi anlatıyor.

Rhonda Byrne’ün dünyayı kasıp kavuran The Secret efsanesi devam ediyor. Belgeseliyle milyonlarca hayata dokunan, 50’den fazla dile çevrilen, 30 milyondan fazla kopya satılan kitabıyla uluslararası bir fenomene dönüşen, Temmuz 2020’de de The Secret: Dare to Dream filmiyle sinema perdesinde izleyiciyle buluşan The Secret, bu kez hayatını değiştirdiği insanların sesine kulak veriyor.

Yayınlandığı 2006 yılından itibaren insanlara hayal bile edemeyecekleri bir hayatın kapılarını açan The Secret, işlerini, aile yaşantılarını, sağlık, aşk ve para durumlarını tamamen değiştirebilecekleri bir mucizenin anahtarını sundu herkese. Bu sır ışığında hayatını değiştiren kişilerin hikâyeleri de şimdi Sır Hayatımı Nasıl Değiştirdi kitabıyla okurla buluşuyor. Hepimiz gibi sıradan insanların, Sır’rı kullanarak nasıl bir dönüşüm yaşadıklarına şahit olmak, bize yol gösterip umut verecek.

Basim Tarihi: 03.11.2020
Son Basim Tarihi: 03.11.2020
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Grafiker: Photo Republic
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Sert Kapak
Kağıt Türü: Kuşe
Türü: Renkli
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.