75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Suşi

Suşi

Yeni Başlayanlar İçin

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 530
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9789944485937
Stok Durumu: Stokta Yok
29,00₺ %35 İndirim 18,85₺

Suşi

Burnu büyük, kaltaklar kraliçesi, Londralı moda editörü Lisa Edwards, 'şahane' terfisinin A kalite partiler, sosyete sayfalarında fotoğraflar ve sonbahar kreasyonlarına jetle uçarak yetişme gibi eylemler içereceğinden emindi. Fakat bunun yerine, sürgün edildi, hem de tüm o Prada gardırobuyla birlikte! Ve nereye? Son derece şık-olmayan, Dublin moda dergisi Colleen'e baş editör olmaya. Editör asistanı Ashling Kennedy ise tam aksine, bulduğu yeni işle ayakları yerden kesilmiş geziyordu... Ta ki fahiş bedelin kime katlanmak olduğunu öğrenene dek: Lisa Edwards. Bu arada bir de Ashling'in en kadim, en sevgili kankası Clodagh 'Prenses' Kelly vardı, ki kendisi gerçek bir 'sonsuza-dek-mutlu-yaşadılar' başarısına sahip görünüyordu -ama nedense son zamanlarda öpecek bir kurbağa prens arayışındaydı. Bu üç birbirinden alakasız, eşit derecede doyumsuz kadının arasında bir bağ kurma ihtimali sıfır olabilirdi, tabii eğer 'Sibirya'nın magazinel versiyonu' Dublin dışında bir yerde yaşıyor olsalardı. Üstelik de bu bağı bir kurdular mı dünyayı dağıtacaklardı -özellikle de Colleen'in serseri havalı, melankolik, öldüren cazibe patronu Jack Devine da onlarla aynı kavşakta buluşunca.
"Keyes'in her romanı bir öncekinden iyi, yazarlık kariyeri hak ettiği yere hızla yükseliyor. Eğer bu kış sadece bir kadın romanı okuyacağım diyorsanız, o zaman mutlaka bu roman Yeni Başlayanlar için Suşİ olmalı."
-UK Kirkus reviews
"Marian Keyes kendini-iyi-hisset romanlarının kraliçesi. Kalbinizi ısıtacak komedileri onu en ateşli, genç İngiliz yazar yaptı ve Keyes bir neslin sesi oldu."
"Keyes'te her şey her zamanki gibi: Üç kadın mutluluk peşinde."             
-Library Journal
"Efsanevi Keyes'ten yine 'neredeyse kendinizi doğrayacaksınız' keskinliğinde yazılmış bir roman... Yüreğinize dokunacak, bol bol güleceksiniz ve öyküdeki beklenmedik gelişmelerle dumura uğrayacaksınız."
-Cosmopolitan
"Her zamanki gibi Marian Keyes yine son sayfaya kadar aklınızı darmadağın ediyor ve sizi çok güldürüyor."
-Company
"Yazıları parlıyor, onun romanlarıyla dünya daha güzel bir yer oluyor."
-Irish Tatler
"Marian Keyes doğuştan bir öykü anlatıcısı. Hoş stiliyle hikâyesi, komedinin sevgi ve şefkatle kaynaştığı yerde sonlanıyor."
-Independent  

Basim Tarihi: 01.02.2008
Son Basim Tarihi: 01.02.2008
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: Sushi For Beginners
Yayın Yönetmeni: Ilgın Sönmez
Grafiker: Melek Koç
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.