75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Sherlock Holmes II. Cilt (Ciltli)

Sherlock Holmes II. Cilt (Ciltli)

Açıklamalı Notlarıyla

Cilt Durumu: Ciltli
Sayfa Sayısı: 1078
Ebat: 17 X 23
Barkod: 9786051418766
Stok Durumu: Stokta Var
150,00₺ %35 İndirim 97,50₺

Sherlock Holmes II. Cilt (Ciltli)

Dünyanın önde gelen Victoria dönemi ve Sherlock Holmes uzmanlarından Leslie S. Klinger'ın editörlüğünde hazırlanan Açıklamalı Notlarıyla Sherlock Holmes, yalnızca polisiye meraklılarına değil, tüm edebiyatseverlere hitap eden bir çalışma.
Dünyanın en ünlü dedektifiyle yeni tanışan okurlar, Klinger'ın öykü girişlerindeki berrak sunumlarından yararlanırken; deneyimli Sherlockçular, Victoria Çağı İngiltere'siyle ilgili tarihi bilgilerin yanı sıra Sherlock üzerine üretilen en önemli teorileri de içeren binden fazla notla büyülenecekler.

Sherlock Holmes külliyatını içeren üç kitaplık serinin ikinci cildi, 1903-1927 arasında Strand Magazine’de yayımlanan öykülerin özgün hallerini kapsıyor. Sherlock Holmes'un Dönüşü, Son Selam ve Sherlock Holmes’un Vaka Kitabı adlı üç kitaptan oluşan bu cilt, bugüne kadar hazırlanmış en derli toplu ve en kapsamlı Sherlock Holmes külliyatının ikinci halkası.

Arthur Canon Doyle eşsizdir... Eser verdiği türdeki öncülüğü, taklit edilse ya da genişletilse dahi, asla aşılamamıştır. - Stephen Fry

Basim Tarihi: 01.09.2015
Son Basim Tarihi: 23.01.2018
Kaçıncı Baskı: 2.Baskı
Yayın Yönetmeni: Cem İleri
Yayına Hazırlayan: Başak Güntekin
Grafiker: Utku Lomlu
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Sert Kapak
Kağıt Türü: 1. Hamur
Türü: Renkli
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.