75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Gezginin Armağanı

Gezginin Armağanı

Kişisel Başarıyı Belirleyen Yedi Karar

Yayınevi: Alfa Yayınları
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 190
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786051062204
Stok Durumu: Stokta Var
16,00₺ %35 İndirim 10,40₺

Gezginin Armağanı

“Hayatın herkesin çıkardığı engellerle baş edebilmek için pozitif öneriler sunan örnek bir çalışma. İzlemesi gereken bir yazar.” 

Kırk altı yaşındaki David Ponder'ın yaşamı bir anda alt üst olmuştu. Bir zamanlar Fortune Dergisi'nin ilk 500 şirketi sıralamasına giren bir şirkette yüksek ücretli bir yöneticiyken şimdi yan zamanlı bir işte asgari ücret karşılığı çalışmaya başlamıştı. Karısı evlere temizliğe giderek kendisinden daha fazla kazanıyordu ve o çamurluğu başka arabadan alınma ve ısıtıcısı çalışmayan eski bir arabaya biniyordu.

Ve daha da büyük bir kriz kapıdaydı: Kızı hastalandı ve onun gereksindiği tıbbi yardımı sağlayacak parası yoktu. Arabası buzlu bir yolda kaymaya başladığında olası bir çarpışmadan kurtulmak isteyip istemeyeceğini düşünüyordu.

O andan itibaren David Ponder'ı son derece olağanüstü bir macera bekliyordu. Kendisini geçmişe yolculuk yaparken buldu. Bu zaman yolculuğunda ünlü liderler ve kahramanlarla hayatlarının en kritik noktalarında buluştu. Abraham Lincoln, Kral Süleyman, Anne Frank, Harry Truman ve diğerleri ona unutamayacağı hayat dersleri verdiler.

Şaşırtıcı yolculuğu sona erene kadar, karşılaştığı sorunlar ve engeller ne olursa olsun başarı için yedi sırrı ve yaşamaya değer bir hayatı yaratmak için ikinci şansı yakalamıştı. 

Gezginin Armağanı bir adamın seçimleri ve başarı ile başarısızlık arasındaki farkı belirleyen eğilimler üzerine bir modern zaman kıssası. 

Basim Tarihi: 05.05.2010
Son Basim Tarihi: 05.05.2010
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.