75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Devrimci Savaştan Kesitler

Devrimci Savaştan Kesitler

Çevirmen: Süleyman Doğru
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 344
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9789752895478
Stok Durumu: Stokta Var
23,00₺ %35 İndirim 14,95₺

Devrimci Savaştan Kesitler

"Bu kitabın öyküsü, devrimci savaşla ilgili olarak Che tarafından kaleme alınan ve daha sonra, bir kez daha yayınlanırsa diye, yine onun tarafından düzeltmelere ve eklemelere uğrayacak olan kimi kesitleri bir araya getiren bir kitabın 8 Mayıs 1963'te okurun eline ulaşmasıyla başlar.

Bugün elinizde tuttuğunuz bu baskı daha öncekilere nazaran çok daha derli toplu ve eksiksiz, zira bazı notların yanı sıra üzerinde düzeltmelerin yapıldığı sayfaların kopyalarına da yer veriyor. 

Halkımın özgürlük savaşının son bölümünün vakanüvisi diye nitelendirebileceğimiz bir kişi tarafından kaleme alınan bu kitaptan umarım faydalanır ve yeni şeyler öğrenirsiniz, pusu kurun, kararlar alın ve en görmüş geçirmiş ve en sevilen liderlerinden birinin deneyimleri aracılığıyla halkımın savaşçılarıyla beraber özgürlük için mücadeleye katılın. Ancak okumanız sona erince silahlarınızı, günümüzün en güçlü silahları olan bilgi ve algılamaya asla terk etmeyin, daha güzel bir dünya için hep birlikte savaşmaya devam edelim, zafere kadar daima!"

Basim Tarihi: 01.10.2008
Son Basim Tarihi: 01.10.2008
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: Pasajes De La Guerra Revolucionarıa
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İspanyolca
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.