Kullanıcı Adı:
 Şifre:
 
 Yeni Üye
 Şifremi Unuttum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


YARDIM SAYFASI

Arama:

Tüm kitaplarımızı istediğiniz kritere göre arama yaparak veya kitap kategorilerinin alfabetik olarak sıralandığı dinamik menümüzü kullanarak bulabilirsiniz.Bu arama kriterleri kitap adı,yazar adına göre olabileceği gibi detaylı arama bölümünü tıkladığınızda daha farklı bilgiler girerek işleminizin hızlı ve daha uygun sonuçlar vermesini sağlayabilirsiniz.Burada kitabın çıkış tarihine göre,kategorisine göre,fiyatına göre arayabileceğiniz gibi kitabın isminden veya yazarında emin olmasanız bile içinde geçen kelime veya en az 2 harfini girerek de bulabilirsiniz.

 

Üyelik:

Alfa Kitabevi'nden kitap satın almak isterseniz öncelikle ücretsiz üye olabilirsiniz.Bu sayede üyelik bilgileriniz sipariş ve diğer işlemleriniz gerçekleşmesi için sistemimiz tarafından güvenli bir şekilde saklanacaktır.Bu bilgiler alındıktan sonra eğer geçerli bir email adresi tanımladıysanız o adrese şifreniz postalanacaktır.Daha sonra tüm işlemlerinizde bu şifreyi kullanabilir veya istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 

Sepet:

Sitemizde yaptığınız tüm alışverişlerde sanal sepetimizi kullanabilirsiniz.Ayrıca sepetinizde çeşitli işlemleri sepet resmi gördüğünüz yerlerde tıklayarak yapabilirsiniz.Bunlar ürün ekleme,çıkarma,ürün adetini değiştirme gibi olabilir.Bu sepeti kullanmak için üye olmanız şart değildir.Bunun sebebi sepetin kullanımının herkese açık olmasıdır.Tabiki alışverişi gerçekleştirmek için üye olmanız gereklidir.Her an bu işlemleri deneyebilir,dilerseniz ücretsiz kayıt olarak olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kargo:

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde standart kargo ücretlendirmesi yapılmaktadır. 75.-TL 'ye kadar olan alışverişlerde 3,99.-TL (TR için) 75.-TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücreti alınmamaktadır.Türkiye dışından yapılan alışverişlerde kargo bedeli alıcıya aittir ve ayrıc hesaplanacaktır.

 

Haber:

Haber sayfamızda çeşitli konularda bilgiler edinebilirsiniz.Son çıkan kitaplar hakkındaki yorumlar,editörün görüşleri devamlı güncellenmektedir.

 

Forum:

Sitemize üye olduğunuz takdirde forum sayfasını kullanarak çeşitli konularda açılan forumlara cevap gönderip görüşlerinizi bizimle paylaşabileceğiniz gibi başkalarınında konu hakkında ne düşündüğünü de öğrenebilirsiniz.

 

Anket:

Sayfamızdaki anket bölümünden çeşitli soruları cevaplayabilirsiniz.Böylece kullanıcıların bu konularda neler düşündüklerini,oranlarıyla görebilirsiniz.Aynı ankete bir gün içerisinde 1 den fazla oy veremessiniz.Bunun sebebi anketlerin güvenilir ve gerçekçi olması açısında önem taşımaktadır.

 

 

 

ile
 Detaylı Arama
 Tüm Kitaplar

 

kargo

   Kitap Fuar Bilgileri


everest

Bizimle çalışmak ister misiniz?

 

 

 


 

Anket
Soru: En Çok Hangi Noktalardan Kitap Alıyorsunuz?
Cevaplar;
Kitap Satış Mağazalarından
Korsan Kitap Satan Tezgahlardan
Sokaklardaki Kitap Tezgahlarından
Yayınevlerinin Kendilerinden
İnternetten
 
En çok satan kitaplar
1. Buket Uzuner - Uyumsuz Defne Kaman'ın Maceraları: Hava
2. Kürşat Başar - Bazen Unutmak İstersin
3. İclal Aydın - Üç Kız Kardeş
4. Kemal Sayar - Her Şeyin Bir Anlamı Var - Olmak, Bilmektir
5. Philip Kerr - Prusya Mavisi
6. Aslı Perker - Flamingolar Pembedir
7. Nilgün Bodur - Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara
8. Umberto Eco - Antik Yunan (Ciltli)
9. Hasan Ali Toptaş - Kuşlar Yasına Gider
10. Asaf Halet Çelebi - Asaf Halet Çelebi - Bütün Şiirleri
 
Haftanın Kitabı

Son
Ayşe Kulin

“Ben seni hiç unutmayacağım, sen beni hiç hatırlamayacaksın…”

Ayşe Kulin’in heyecan verici kaleminin, sürükleyici anlatımının doruk noktalarından biri SON!

Kulin’in daha önceki roman

 
| Ana Sayfa | Üyelik | Yeniler |Yardım | Bize Ulaşın
Copyright © 2002
Alfa Basım Yayım Dağıtım
İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.
All rights reserved.
İLETİŞİM
Tel: 0 212 511 53 03 ( pbx )
Fax: 0 212 519 33 00

Ticarethane sk. No:53 34410 Cağaloğlu
İstanbul / Türkiye


Bu site Ericsson Mobility World'de geliştirilmiştir.