Kullanıcı Adı:
 Şifre:
 
 Yeni Üye
 Şifremi Unuttum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


YARDIM SAYFASI

Arama:

Tüm kitaplarımızı istediğiniz kritere göre arama yaparak veya kitap kategorilerinin alfabetik olarak sıralandığı dinamik menümüzü kullanarak bulabilirsiniz.Bu arama kriterleri kitap adı,yazar adına göre olabileceği gibi detaylı arama bölümünü tıkladığınızda daha farklı bilgiler girerek işleminizin hızlı ve daha uygun sonuçlar vermesini sağlayabilirsiniz.Burada kitabın çıkış tarihine göre,kategorisine göre,fiyatına göre arayabileceğiniz gibi kitabın isminden veya yazarında emin olmasanız bile içinde geçen kelime veya en az 2 harfini girerek de bulabilirsiniz.

 

Üyelik:

Alfa Kitabevi'nden kitap satın almak isterseniz öncelikle ücretsiz üye olabilirsiniz.Bu sayede üyelik bilgileriniz sipariş ve diğer işlemleriniz gerçekleşmesi için sistemimiz tarafından güvenli bir şekilde saklanacaktır.Bu bilgiler alındıktan sonra eğer geçerli bir email adresi tanımladıysanız o adrese şifreniz postalanacaktır.Daha sonra tüm işlemlerinizde bu şifreyi kullanabilir veya istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

 

Sepet:

Sitemizde yaptığınız tüm alışverişlerde sanal sepetimizi kullanabilirsiniz.Ayrıca sepetinizde çeşitli işlemleri sepet resmi gördüğünüz yerlerde tıklayarak yapabilirsiniz.Bunlar ürün ekleme,çıkarma,ürün adetini değiştirme gibi olabilir.Bu sepeti kullanmak için üye olmanız şart değildir.Bunun sebebi sepetin kullanımının herkese açık olmasıdır.Tabiki alışverişi gerçekleştirmek için üye olmanız gereklidir.Her an bu işlemleri deneyebilir,dilerseniz ücretsiz kayıt olarak olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.

Kargo:

Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde standart kargo ücretlendirmesi yapılmaktadır. 75.-TL 'ye kadar olan alışverişlerde 3,99.-TL (TR için) 75.-TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücreti alınmamaktadır.Türkiye dışından yapılan alışverişlerde kargo bedeli alıcıya aittir ve ayrıc hesaplanacaktır.

 

Haber:

Haber sayfamızda çeşitli konularda bilgiler edinebilirsiniz.Son çıkan kitaplar hakkındaki yorumlar,editörün görüşleri devamlı güncellenmektedir.

 

Forum:

Sitemize üye olduğunuz takdirde forum sayfasını kullanarak çeşitli konularda açılan forumlara cevap gönderip görüşlerinizi bizimle paylaşabileceğiniz gibi başkalarınında konu hakkında ne düşündüğünü de öğrenebilirsiniz.

 

Anket:

Sayfamızdaki anket bölümünden çeşitli soruları cevaplayabilirsiniz.Böylece kullanıcıların bu konularda neler düşündüklerini,oranlarıyla görebilirsiniz.Aynı ankete bir gün içerisinde 1 den fazla oy veremessiniz.Bunun sebebi anketlerin güvenilir ve gerçekçi olması açısında önem taşımaktadır.

 

 

 

ile
 Detaylı Arama
 Tüm Kitaplar

 

kargo

   35.TÜYAP İSTANBUL KİTAP FUARI


everest

Bizimle çalışmak ister misiniz?

 

 

 


 

Anket
Soru: En Çok Hangi Noktalardan Kitap Alıyorsunuz?
Cevaplar;
Kitap Satış Mağazalarından
Korsan Kitap Satan Tezgahlardan
Sokaklardaki Kitap Tezgahlarından
Yayınevlerinin Kendilerinden
İnternetten
 
En çok satan kitaplar
1. İskender Pala - Mesela
2. Fehmi Koru - Ben Böyle Gördüm
3. Şebnem Burcuoğlu - Şekerfare
4. Sinan Akyüz - Bir Evlilik Komedisi
5. Selim İleri - İstanbul Bu Gece Yine Sensiz
6. Stephen Greenblatt - Muhteşem Will
7. Ahmet Ümit - Elveda Güzel Vatanım
8. James Joyce - DUBLINLİLER
9. Nigel Warburton - Felsefenin Kısa Tarihi
10. Rauda Jamis - Frida Kahlo - Aşk ve Acı
 
Haftanın Kitabı

Karun ve Anarşist
İskender Pala

Tarih bir ayna… Aynayı kaplayan bir dilemma…

Kutsal Hermos’un suyuna karışan altının rengi hızla kan kızılına dönüşürken; kâhinler yaklaşan büyük savaşın haberini vermiş, tekinsiz bir hava

 
| Ana Sayfa | Üyelik | Yeniler |Yardım | Bize Ulaşın
Copyright © 2002
Alfa Basım Yayım Dağıtım
İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.
All rights reserved.
İLETİŞİM
Tel: 0 212 511 53 03 ( pbx )
Fax: 0 212 519 33 00

Ticarethane sk. No:53 34410 Cağaloğlu
İstanbul / Türkiye


Bu site Ericsson Mobility World'de geliştirilmiştir.