75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Sevgilimi Sepetlemek İstiyorum

Sevgilimi Sepetlemek İstiyorum

Çevirmen: Tuba Yılmaz
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 414
Ebat: 13,5 X 21,5
Barkod: 9789944485609
Stok Durumu: Stokta Yok
16,67₺ %35 İndirim 10,84₺

Sevgilimi Sepetlemek İstiyorum

TUTTUĞUN DİLEKLERE DİKKAT ET!
En sonunda karısını sizin için terk ettiğinde… ve siz de bu adamı artık istemediğinizi farkettiğinizde olanları anlatan çılgın, sofistike ve keskin bir hikâye: SEVGİLİMİ sepetlemek İSTİYORUM
Bir kere bu roman adamı kapan bir kadın kahraman hakkında değil. Adamdan gına gelmesi ve bu süreç içerisinde de bizim kızın kendini bulması ile alakalı diyebiliriz.

Helen neredeyse 40 yaşında ve Matthew ile epey bir uzun zamandır ilişkisi var. Son derece güçlü, daha yaşlı, çekici, evli ve elbette bir zamanlar patronu olan biri Matthew. Fakat, unutulan randevular, yakalanma olasılığını minimuma indiren şehir dışı restoranlar, tutulmayan sözler, alelacele yapılan telefon görüşmeleriyle dolu geçen yılların düşkırıklığıyla dolan Helen, yettiyse yetti noktasına gelip Matthew'u sepetlemek ve hayatına devam etmeye niyetleniyor.

Bingo! Evet, evet bu tam da Matthew'un Helen için karısını terk etmeye karar verdiği günlere denk düşüyor. Helen'in kapısında belirip “Yaptım! Onu terk ettim. Seninim!” diyerek durumu anons ediyor ve eve yerleşiveriyor. İşte bu noktada genç kadın aslında bu adama ne kadar da tahammül edemediğini keşfediyor. Ama tabii bunca meseleden sonra kapıdışarı da edemiyor Matthew'u. Ne de olsa, bu eylemi gerçekleştirmesi için yıllar boyunca yalvarıp durmuş bulunuyor. Yapılabilecek en iyi şeyin, Matthew'un karısı Sophie'yi, kocasını geri alması için ikna etmek olduğuna karar veriyor.

Ve işler öyle bir sarpa sarıyor ki, sormayın.
 “Kendisi de komik bir kadın olan TV yapımcısı Fallon, bu şaşırtıcı romanda, birbirinde karşılıklı dostluk ve güveni keşfeden iki yetişkin kadının eğlenceli hikâyesini anlatıyor bize.”
 -Publishers Weekly
 
 “Işıl ışıl, önceden tahmin edilmesi imkânsız ve zekice bir ilk roman.”
-Elle
 
 “Hızlı ve hararetli bir deneyim. Gerçekten eğlendik.”
 -Eve
 
 “Jane Fallon, chick-lit türüne yepyeni ve son derece zeki bir yön kazandırıyor.”
 -Instyle

Basim Tarihi: 01.09.2007
Son Basim Tarihi: 01.09.2007
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: Getting Rid Of Matthew
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.