75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Kızımı Kurtarın

Kızımı Kurtarın

Herkes gerçeği ister... Onu bulana kadar

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 500
Ebat: 14 X 21
Barkod: 9789944485913
Stok Durumu: Stokta Yok
18,52₺ %35 İndirim 12,04₺

Kızımı Kurtarın

1 ŞUBATTA VİZYONA GİRECEK GONE BABY GONE'I (KIZIMI KURTARIN) BEN AFFLECK YÖNETTİ

Dört yaşındaki Amanda Kerlin iz bırakmadan sırra kadem basmış ve günler sonra bile polis hâlâ bir sonuca ulaşamamıştı. Bostonlı özel dedektiflerPatrick Kenzie ve Angie Gennaro isteksizce davayı kabul etti, Amanda'nın zaten ölmüş olduğunu tahmin ediyorlardı. Soruşturmaları kızını bulmaktan çok, yerel barda kafayı çekmeye meraklı Amanda'nın annesi Helene sayesinde iyice arapsaçına dönecekti, ikinci bir çocuğun da ortadan kaybolmasıyla Kenzie ve Gennaro sübyancıların, torbacıların ve gizli gündeme sahip örtülü bir polis departmanının kuyusuna düşecekti. En sonunda bu iki dedektif, kişisel ve profesyonel ilişkilerini mahvedebilecek bir karar vermek zorunda kaldı. 

Shamus ödüllü Dennis Lehane'den sizi koltuğunuzda titretecek, gergin bir öykü! Kestirilemeyecek kadar zalim ve dayanılmaz derecede vahşi gelişmelere tanık olacaksınız. Gerçeklerle kuşatılmış bu suç romanı 2008'in en iyilerinden biri.


"Konu aksiyon olunca Dennis Lehane zirve yapıyor Kül yutmaz ve kanıtlara dayalı roman sevenler, Kızımı Kurtarın'ı bitirdiklerinde suçlayacakları bir günah keçisi, yüksek dozda zulüm ve bolca kalp ağrısı bulacak." 

-The Wall Street Journal


“Turow hiç güçlük çekmeksizin mahkemeden savaş meydanına atlayabiliyor.”

-Publishers Weekly


"Lehane, karmaşık bir olay örgüsünü fazlasıyla doyurucu bir sona ulaştırırken yozlaşmanın türevlerini kendine konu ediniyor." -Publishers Weekly


"Kanınızı donduracak, ustaca yazılmış bir kara roman." -People


"Kızımı Kurtarın çetin ceviz, gerçek ve güçlü bir hikâye, sağlam ve iyi bir romancı tarafından yazılmış. Lehane artık kült bir yazar."

-James Patterson

Basim Tarihi: 01.02.2008
Son Basim Tarihi: 01.02.2008
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Orijinal Adi: Gone Baby Gone
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.