75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Korkunç Müdür 3 - İntikam Peşinde

Korkunç Müdür 3 - İntikam Peşinde

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 208
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786053046400
Stok Durumu: Stokta Var
24,00₺ %35 İndirim 15,60₺

Korkunç Müdür 3 - İntikam Peşinde

Galler’den yeni dönen Ingrid’in tişörtünün üzerindeki korkunç domuz resmini gören arkadaşları, Hunky Parker adlı televizyon programı çılgınlığından ve domuz resimli Hunky Parker logolu ürünlerden haberdar olurlar.  Çok geçmeden kendilerini bu furyaya kaptıran çocuklar Hunky Parker kalemleri, defterleri, tişörtleri, ayakkabıları kullanmaya; Hunky Parker şekerlemeleri yemeye başlar. Tabii Dinah hariç. 

Programı sıkıcı bulduğu için izlemeyen Dinah, kardeşlerinin ve arkadaşlarının baskılarına dayanamayıp bir bölümünü izlemek zorunda kalınca şüpheli bir şeyler fark eder. Şüphelerini diğerlerine de anlatınca altı kafadar bu işin peşine düşmeye karar verirler. 

Bu çılgınlığın arkasında yatan gizeme ulaşmak hiç kolay olmayacaktır.
Korkunç Müdür serisinin üçüncü kitabında macera hız kesmiyor. 
Ingrid’in Galler’den dönüşüyle yeniden bir araya gelmenin heyecanına kapılan altı kafadar bu buluşmanın tam tadını çıkaramadan kendilerini yeni bir maceranın içinde bulur. Bir televizyon programı karakterinin yol açtığı, tüm dünyayı saran çılgınlıktan nasibini alan çocuklar bir süre sonra bu işin içinde şüpheli bir şeyler olduğunu fark edip harekete geçerler. 

Basim Tarihi: 12.02.2021
Son Basim Tarihi: 12.02.2021
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Resimleyen: Merve Ergenoğlu
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.