75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Bir Çapkının Evlenme Teklifi

Bir Çapkının Evlenme Teklifi

Çevirmen: Zeynep Enez
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 432
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786053045847
Stok Durumu: Stokta Var
35,00₺ %35 İndirim 22,75₺

Bir Çapkının Evlenme Teklifi

Demon Cynster, evlenmemeye yeminli Cynster erkeklerinin günün birinde aşkla dize gelip bir kadına bağlandıklarını görünce onların kaderini paylaşmayacağına dair ant içmiştir. Ancak çocukluğunu bildiği Felicity Parteger hiç akla gelmeyecek koşullarda ve beklemeyeceği kadar güzel bir genç kadın olarak karşısına çıktığında hesapları altüst olur.  
Felicity cephesinde de durumlar hayli karışıktır, çocukken hayranlık duyduğu Demon’la tekrar karşılaşmak ve üstelik ortak tutkuları atlar ve at yarışlarıyla ilgili bir meseleyi çözmek için onunla işbirliği yapmak duygularının harekete geçmesine neden olmuştur. Demon’ın çapkın lakabıyla tanındığını bilmesine ve kendini korumaya çalışmasına rağmen olaylar planladığı gibi gelişmez. Ancak Felicity sıradan bir evlilik yapmanın peşinde değildir ve bu da zaman zaman rollerin değişmesine neden olacaktır. 
Kendini beğenmiş bir çapkın, evlilik teklifi reddedildiğinde ne yapar? 
Aşk romanlarının bilinen ismi Stephanie Laurens, Cynester ailesinin çapkın erkeklerinin gönül maceralarına odaklandığı serisine heyecanı yüksek, sürprizi bol bir romanla devam ediyor. Âşık çapkınlar kervanına bir isim daha katılıyor ancak sevdiği kadını ikna etmesi için uzun bir yola girmesi gerekiyor. 

Basim Tarihi: 09.10.2020
Son Basim Tarihi: 09.10.2020
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.