75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Yeni Hayata Merhaba

Yeni Hayata Merhaba

Bütünsel Eliminasyon Yaklaşımıyla

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 280
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786053045618
Stok Durumu: Stokta Var
30,00₺ %35 İndirim 19,50₺

Yeni Hayata Merhaba


ELİMİNASYON YAKLAŞIMI VE BÜTÜNSEL BESLENMENİN GÜCÜYLE YENİ BİR HAYATA HAZIR MISINIZ?

Uzun bir süredir tehlike sinyalleri veren dünya büyük bir değişimden geçiyor. Zihinsel, ruhsal, bedensel sağlığımız hiç bu kadar değerli olmamıştı. Sağlığımızı öteleme, bedenimizi görmezden gelme lüksümüz yok. 
Belki sağlığınızı nasıl koruyacağınızı, sağlıklı yaşama nereden başlayacağınızı bilemiyor ya da hep yarı yolda kalıyorsunuz. Ruhsal, zihinsel, bedensel sağlığınıza kavuşmak için önce bedeninizi dinlemeli, kendinizi tanımalısınız. 
Bedeninizi tanımanıza yardımcı olacak “Bütünsel Eliminasyon” programının anlatıldığı bu kitap, sağlıklı yaşam yolunda kendi biricik deneyiminizi yaşamanızı sağlarken tek başınıza olmadığınızı da hatırlatacak bir rehber. Kolayca takip edip uygulayabileceğiniz 21 günlük Bütünsel Eliminasyon programında rengârenk, besleyici menüler hazırlayıp doğal bakım tarifleri deneyecek, bağışıklığınızı güçlendirecek ve zihninizi, ruhunuzu, bedeninizi rahatlatacak yöntemlerle tanışacaksınız. Bu programla bedeninizin sesini dinlemeyi öğrenerek yepyeni bir yaşama adım atacaksınız.
Dünyadaki her canlıya saygı duyan sürdürülebilir bir bütünsel beslenme modeliyle sağlıklı, mutlu ve zinde olmak için “Yeni Hayata Merhaba” deyin!

Basim Tarihi: 20.07.2020
Son Basim Tarihi: 14.09.2020
Kaçıncı Baskı: 2.Baskı
Editör: Müge Karahan
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.