75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Çapkın Centilmen

Çapkın Centilmen

Çevirmen: Yaprak Aydın
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 376
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786053045625
Stok Durumu: Stokta Var
39,00₺ %35 İndirim 25,35₺

Çapkın Centilmen

Vane Cynster asla evlenmeyeceğine ve hiçbir kadının onu tutsak alamayacağına yemin etmişti. Fakat sonra Patience Debbington’la tanıştı ve çok geçmeden onu baştan çıkarmanın ötesinde şeyler düşünmeye başladı.

ASLA EVLENMEYECEĞİNE ANT İÇMİŞTİ
Vane Cynster rüzgârın hangi yönden estiğini daima anlardı ve rüzgâr artık evlilik yönünde esiyordu. Diğer Cynster erkekleri sunağa yürümekte bir sakınca görmeyebilirlerdi, ama Vane ne kadar güzel, ne kadar çekici olursa olsun hiçbir kadının tutsağı olmak istemiyordu.
Bellamy Köşkü, Londra’nın koca avcılarından geçici olarak kaçmak için mükemmel bir yer gibi görünüyordu. Ancak karşı konulmaz çekiciliğiyle Patience Debbington’la tanıştığı anda Vane, eşini bulduğunu anladı ve çok geçmeden ciddi hayaller kurmaya başladı.

HİÇBİR ERKEĞİN TUZAĞINA DÜŞMEMEYE ANT İÇMİŞTİ
Patience, Vane’in duygusal teklifleri karşısında yenik düşecek değildi. Evet, öpüşleri başını döndürüyor, okşayışları içini eritiyordu, ama Vane küstah ve kibirliydi… Ve itirazlarına rağmen, diğer erkekler gibi o da mutlaka sadakatsizdi. Patience kalbinin kırılmasına asla izin vermeyeceğine dair söz vermişti kendine. Acaba bu sözünü tutabilecek miydi?

Basim Tarihi: 17.07.2020
Son Basim Tarihi: 17.07.2020
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.