75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy)

Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy)

Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş’in Yazarından…

Çevirmen: Püren Özgören
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 480
Ebat: 11 X 18
Barkod: 9786051853420
Stok Durumu: Stokta Var
14,90₺ %35 İndirim 9,69₺

Ve Dağlar Yankılandı (Midi Boy)

VE DAĞLAR YANKILANDI; Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş ile dünya çapında sevilen bir yazar olan Khaled Hosseini’nin yazarlığında bir dönüm noktası.

Gece vakti, çölü bir el arabasını çekerek geçen bir baba. Arabanın içinde annesiz iki çocuk; iki kardeş; biri kız, biri erkek. Küçük Peri için ağabeyi Abdullah, ağabeyden çok öte. On yaşındaki Abdullah’a sorsanız Peri, her şey demek. Köylerinden Kâbil’e varmak için çıktıkları yolculuğun sonunda aileyi yürek parçalayıcı bir son bekliyor. Fakat aslında bu bir son değil... Kardeşlerin başlarına gelenler -yakın ya da uzak- ilişki kurdukları tüm insanların hayatlarında nesiller boy u yankılanacak... 

Hayat farklı aileleri sevgi ve fedakârlık, ihanet ve sadakat gibi ortak duygularla sınarken, karakterlerin başlarına gelenler ve yaptıkları seçimler, kitabın her biri ayrı bir renk ve lezzet taşıyan katmanlarını oluşturuyor. Afganistan’ın küçük bir köyünde doğan ve okuru Kâbil’den Paris’e, San Francisco’dan Tinos adasına taşıyan bu öykü, her sayfada renklenip güçleniyor. 

Ve Dağlar Yankılandı, bizi biz yapan değerler üzerine düşündüren, ustalıkla yazıldığını her bölümde yeniden kanıtlayan, büyüleyici bir roman. Uçurtma Avcısı ve Bin Muhteşem Güneş ile dünya çapında sevilen bir yazar olan Khaled Hosseini’nin yazarlığında bir dönüm noktası. 

Basim Tarihi: 26.01.2017
Son Basim Tarihi: 22.04.2020
Kaçıncı Baskı: 24.Baskı
Yayına Hazırlayan: Başak Güntekin
Grafiker: Utku Lomlu
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.