75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Broadchurch

Broadchurch

Dizinin Yaratıcısı Chris Chibnall'ın Hikayesinden Uyarlanmıştır

Yazar: Erin Kelly
Çevirmen: Uğur Mehter
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 458
Ebat: 14 X 21,5
Barkod: 9786053043621
Stok Durumu: Stokta Var
37,00₺ %35 İndirim 24,05₺

Broadchurch

 
Dedektif Ellie Miller izinden döndüğünde, uzun zamandır beklediği terfinin bir başkasına verildiğini gördü. Miller’ın yeni amiri Alec Hardy, son davasındaki başarısızlığından kaçıp Broadchurch’e sığınmıştı. Ancak neredeyse iç içe yaşayan kasaba halkının Hardy’yi benimsemesi öyle kolay olmayacaktı. Alec Hardy bir yandan kasabaya alışmaya diğer yandan da lekelenen itibarını kurtarmaya çalışıyordu. Fakat iki dedektif de kişisel sorunlarına ve çekişmelerine ara vermek zorundaydı. Çünkü her şeyin geri plana atılmasına neden olacak çok daha önemli ve korkunç bir gelişme yaşanmış, on bir yaşındaki Danny Latimer kasaba plajında ölü bulunmuştu. 

Dedektif Miller için bu ölümün şahsi bir yanı da vardı çünkü Danny, oğlunun en yakın arkadaşıydı. Ellie, Broadchurch’te Danny’ye zarar verebilecek birinin olduğuna bir türlü inanamazken Alec Hardy, Danny’nin ailesi de dâhil olmak üzere herkesten şüpheleniyordu. 
Ulusal basın kasabadaki bu korkunç olayla ilgilenmeye başladığında, yalnızca katilin kimliği değil birçok sır da gün yüzüne çıkacaktı.

Televizyon dizisi olarak büyük başarı kazanan Broadchurch, akılalmaz bir cinayetle paramparça olan insanların, sarsılan bir kasabanın ve cinayeti çözmeye çalışan iki dedektifin çatışmalı hikâyesini anlatıyor.

Basim Tarihi: 02.11.2018
Son Basim Tarihi: 02.11.2018
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Grafiker: Photo Republic
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.