75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Gölge Avcısı Akademisi'nden Hikâyeler (Ciltli)

Gölge Avcısı Akademisi'nden Hikâyeler (Ciltli)

New York Times çoksatarı Ölümcül Oyuncaklar ve Cehennem Makineleri Dünyasından

Çevirmen: Zeynep Arıkan
Cilt Durumu: Ciltli
Sayfa Sayısı: 763
Ebat: 13,5 X 20
Barkod: 9786053042495
Stok Durumu: Stokta Var
64,00₺ %35 İndirim 41,60₺

Gölge Avcısı Akademisi'nden Hikâyeler (Ciltli)

SIMON LEWIS’İN GÖLGE AVCISI OLABİLMEK İÇİN EĞİTİM ALIRKEN YAŞADIĞI MACERALARI ANLATAN, NEW YORK TIMES VE USA TODAY ÇOKSATARI HİKÂYELER İLK KEZ BİR ARADA.
ÜSTELİK YEPYENİ ÇİZİMLERLE BİRLİKTE!

Simon Lewis daha önce insanlığı da vampirliği de tecrübe etti. Şimdi ise bir Gölge Avcısı oluyor. Cennet Ateşi Şehri’nde yaşanan olaylar, Simon’ın tüm anılarını ondan söküp alıyor ve Simon artık kim olduğunu bile bilmiyor. Gölge Avcısı Akademisi yeniden açılınca, kendini tekrar bulmaya kararlı olan Simon, iblislerle savaşılan bu yeni dünyaya adım atıyor. Yeni Simon’ın nasıl biri olacağı ise muamma.

Ancak Akademi, bir Gölge Avcısı kurumu. Yani birtakım sorunları var. Gölge Avcısı olmayan öğrenciler bodrumda yaşamak zorunda. Simon ise en azından silahlar konusunda eğitimli. Bilgisi sadece bilgisayar oyunlarından gelse bile.

Simon’ın Gölge Avcısı’na dönüşme yolculuğunda ona eşlik ederken Jace Herondale, Tessa Gray ve Magnus Bane gibi konukların dersleri aracılığıyla Akademi’nin şanlı tarihine de tanıklık edeceksiniz. Cassandra Clare, Sarah Rees Brennan, Maureen Johnson ve Robin Wasserman tarafından yazılan bu etkileyici ve komik hikâyeler, Gölge Avcıları’na doyamayan okurlara ilaç gibi gelecek.

Basim Tarihi: 30.06.2017
Son Basim Tarihi: 30.06.2017
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Grafiker: Photo Republic
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Sert Kapak
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.