75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
Ana Sayfa Edebiyat Fantastik Eona
Eona

Eona

Dragon İmparatorluğunun Kaderi Onun Elinde

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 652
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786053041610
Stok Durumu: Stokta Var
42,00₺ %35 İndirim 27,30 ₺

Eona

YÜZ YILLAR SONRA SEÇİLEN İLK KADIN DRAGON AYNASI O. 
VE ÖLÜMCÜL BİR SIRRI VAR. BİR DEĞİL, TAM 12 DRAGONUN GÜCÜNE SAHİP.

Bir zamanlar Eon’du. Kadınlara dragon büyüsünün yasaklandığı ülkesinde, bir gün Dragon Ustası seçilmek için erkek kılığına giren bir Ejderha Gözü Çırağı.  O artık Eona. Ülkesinin kurtarıcısı. Yüzlerce yıl sonra Dragon Aynası olan tek kadın. Üstelik kontrol edemediği büyük bir gücü var.  
Ayna ejderhasıyla her bağ kurmaya çalıştığında Lord Ido tarafından öldürülen 10 ejderhanın duygularını derinden hissediyor. Ejderhaların kederi ona geçiyor. Bu, ülkesini ve halkını yok edebilecek kadar şiddetli bir güç. 

Eona, bu destansı serinin ikinci kitabında Ryko ve Lady Dela ile beraber Yüksek Lord Sethon’un ordusundan kaçıyor. Çünkü kötülerin efendisi Sethon, kendini imparator ilan etti. Ve tahtını güvenceye almak için gerçek vâris İnci İmparatoru Kygo’yu öldürüp Eona’nın görkemli gücünü elde etmek için her şeyi göze aldı. 

Eona, bu muazzam gücünü kontrol etmek zorunda. Yoksa başlangıçtan bu yana doğal enerji Hua’nın kutsal bekçisi olan 12 Dragon, kötülüğün hizmetine girecek. Hem ejderhaların hem de insanların dünyası sonsuza kadar karanlığa mahkûm olacak.

Basim Tarihi: 09.02.2017
Son Basim Tarihi: 09.02.2017
Kaçıncı Baskı: 1.baskı
Yayın Yönetmeni: Ilgın Sönmez
Grafiker: Photo Republic
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.