75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Artık Canı Çekmiyor

Artık Canı Çekmiyor

Erkekler Sevişmekten Neden Vazgeçer ve Siz Bunu Önlemek İçin Ne Yapabilirsiniz?

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 280
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786050058048
Stok Durumu: Stokta Yok
13,89₺ %35 İndirim 9,03₺

Artık Canı Çekmiyor

“Milyonlarca erkeğin faydalanabileceği bir kitap… Belki de son tabu… Buradaki gerçek önemli noktaysa, Berkowitzler’in dediğine göre, herhangi birine suç atmak falan değil. Önemli olan meseleyi kavramak ve atıl duran libidoyu ateşlemek.” 

-New York Newsday

Erkeklerin Anlatmadığı ama Kadınların Bilmesi Gerekenler (What Men Won’t Tell You but Women Need To Know) adlı çoksatan kitabın yazarı Bob Berkowitz, bu kez de dikkatleri erkeklerin neden seksten vazgeçtiğine çekiyor.

Bob Berkowitz seks ve ilişkiler konusunda yirmi yılı aşkın süredir, erkeklere ve kadınlara mizah ve empatiyle işlenmiş gerçekçi tavsiyeler ve bilgiler sunuyor. Bu önemli ve şaşırtıcı kitapta, o ve gazeteci eşi Susan Yager-Berkowitz, bugüne dek sık konuşulmamış bir konunun altını çiziyorlar: Sekssiz ya da az seksli uzun süreli ilişkiler.

Kırk milyonun üzerinde evli Amerikalı seksten uzaklaşmış, üstelik de nedeni çoğumuzun sandığı üzere kadınların baş ağrısı değil. 

Bu çiftlerde erkek ilgisini kaybediyor ve eşini tatminsiz ve çaresiz bir halde bırakarak bu konuda konuşmaktan kaçınıyor. Erkeklerin ‘her zaman’ sekse hazır olması ‘beklendiği’ halde acaba neler oluyor? 

İşte yazarlarımız bu soruya yanıt bulmak için, yeni evlilerden tutun da emekli olmuş insanlara kadar sekssiz evlilik yaşayan binlerce kişiyi kapsayan bir araştırma yaptı. Libido kaybını kuşatan fiziksel, duygusal ve psikolojik faktörleri ve nedenleri ortaya çıkarıp kadın ve erkekler için bilmeleri gereken bilgileri derledi.

Basim Tarihi: 14.04.2008
Son Basim Tarihi: 14.04.2008
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.