75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Ayrılık Mevsimi

Ayrılık Mevsimi

Ne yaşarsanız yaşayın sığınacağınız en güvenli limandır aile.

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 352
Ebat: 14 X 21
Barkod: 9786054377459
Stok Durumu: Stokta Yok
17,59₺ %35 İndirim 11,43₺

Ayrılık Mevsimi

MEVSİMLER GEÇER, HAYATLAR DEĞİŞİR, AİLE KALIR!

Anne, aranan bir oyuncu, baba ise bir zamanların meşhur oyun yazarı. Haas kardeşler kargaşanın göbeğinde büyümüştü. Dünyaları hem ihmal, hem de pırıltıyla doluydu. Babaları öldükten sonra, öfke ve kırgınlıkla geçen yıllara rağmen, birbirlerine karşı hissettikleri, üzerini küller kaplamış yoğun ve hassas bağı yeniden kurup aile olmanın anlamını bir kez daha hatırlayacaklardı. Bazen acınacak kadar insancıl, bazense tahammül edilemeyecek kadar bencil olan kardeşlerin dördü de yanlış kararların esiriydi. Kardeşlik ve aile bağları üzerine kurulu bu hikayede tatlı çekişmeler sizi kimi zaman gülümsetecek, kimi zaman da gerçekten ağlayacaksınız.


“Ayrılık Mevsimi öyle başarılı bir çıkış romanı ki, okurken kalbiniz sızlayacak ve telefonu alıp hemen kardeşinizi aramak isteyeceksiniz.”
- Will Allison, What You Have Left’in yazarı

“Ayrılık Mevsimi, Haas ailesinin dört çocuğunun hikayesini anlatıyor. Her bölümde zenginleşen ve netleşen hikayeyi okudukça onların ruh halini, omuzlarındaki yükleri, birbirlerine bağlılıklarını daha iyi anlayacaksınız.” 
- Juliette Fay, Shelter Me’nin yazarı

“Bu dokunaklı romanın belki de en etkileyici özelliği yazarın karakterleriyle ilişkisi. Her kardeşin karmaşık hikayesini şefkatle, saygıyla ve duyarlılıkla anlatan Antalek, kendisinin de ne kadar iyi bir ebeveyn olduğunu gözler önüne seriyor.” 
- Martha Moody, Best Friends’in yazarı

“Robin Antalek’in ilk romanı, akıldan çıkmayacak bir okuma ziyafeti sunuyor. Bir aileyi parçalayan, herkesin başına gelebilecek dramatik olaylar ve aynı aileyi biraraya getiren tarifi imkansız bir sevgi. Ayrılık Mevsimi unutamayacağınız güzellikte bir roman.” - Diana Spechler, Who By Fire’ın yazarı 

Basim Tarihi: 11.01.2011
Son Basim Tarihi: 11.01.2011
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.