75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Nerdesin Aşkım?

Nerdesin Aşkım?

Biri Aşkı Düştüğü Yerden Kaldırsın

Yazar: Arzum Uzun
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 400
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786051423531
Stok Durumu: Stokta Var
24,00₺ %35 İndirim 15,60₺

Nerdesin Aşkım?

Birine Aşıkken, Başkaları O Kadar Anlamsız Geliyor ki...

“Keşke aşık olacağımız adamı kendimiz seçebilseydik. Ama gönül dediğimiz şerefsiz, serbest stil takılıyor, güvenli olanı değil, kıçı başı ayrı oynayanı seviyordu.”

Kaderin Bilun Yılmaz’a bir iyi, bir de kötü haberi vardı. İyi haber, Bilun, yirmi dokuz yıl altı aylık hayatında ilk kez gerçekten aşıktı. Ve kötü haber, başka biriyle evlenmek üzereydi. İşler bu kadar basit olsa iyiydi! Aşık olduğu adam geri dönmüştü ve Bilun, mevcut sevgilisini, müstakbel eşini bırakıp gidecek cesarete sahip değildi. İki adamın arasında kalan kahramanımız, eski sevgilisinin, yeni görümcesini hamile bırakmasıyla bir kez daha sarsılacak, can düşmanı Cenda’nın hain planlarıyla köşeye sıkışacaktı. Bütün hayatı giderek arapsaçına dönerken, Bilun hangisini seçecekti? Aşkı mı, güveni mi?

Süper Zeki Bir Kadının Über Salak Hikayesi hakkında

“Okurken bazen gülmekten gözlerimden yaş geldi, bazen de çok kızdım ama kitabı çok sevdim. O süper kız, bana çoook tanıdık geldi!”
Hande Şarman, Habertürk

“Daha ilk sayfadan hikaye büyük bir kahkaha demeti halinde boğazımıza yerleşiyor. Arzum’un gözlemleriyle Türkiye’nin Sex and The City’si, şehir komedisi, kadın hikayesi hayat buluyor.”
Marie Claire 

Basim Tarihi: 05.09.2013
Son Basim Tarihi: 01.10.2013
Kaçıncı Baskı: 2.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.