75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Levana

Levana

Bir Ay Günlüğü Kitabı

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 216
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786051428758
Stok Durumu: Stokta Var
29,00₺ %35 İndirim 18,85₺

Levana

AYNA, AYNA, SÖYLE BANA BENDEN GÜZELİ  VAR MI DÜNYA’DA? YA DA AY’DA...
İki gezegen  arasında aşklarını  ne kadar  sürdürebilirlerdi kİ?Daha doğrusu,  bir gezegen ve  Ay arasında.  Ya da her neyse. 
Saf kötülüğün bir adı var. Aldatıcı maskelerin ardında gizleniyor ve gücü eline geçirmek için “büyü”sünü kullanıyor. Peki ama Kraliçe Levana kim? Yolu Cinder, Scarlet ve Cress’le kesişmeden yıllar önce, Levana’nın çok farklı bir hikâyesi vardı. Daha önce hiç anlatılmamış bir hikâye... Şimdiye kadar.
New York Times çoksatarı yazar Marissa Meyer, Levana’da büyüleyici kötü karakterinin geçmişini anlatıyor. Aşk ve savaş, ihanet ve ölüm üzerine unutulmaz bir hikâye. Üstelik “Ay Günlüğü” serisinin heyecan dolu final kitabı Winter’ın giriş bölümleri de sizi bekliyor.

Marissa meyer
Washington’ın Tacoma  kasabasında doğup büyüdü. Henüz küçük bir çocukken  kitaplara âşık olan Marissa,  ergenlik yıllarından beri gençlik edebiyatı üzerine çalışıyor.  Aynı zamanda peri masallarına da büyük bir sevgi besleyen Marissa, gençlik günlerinden beri bu masalları yeniden kurguluyor ve bu tutkusundan vazgeçecek gibi de görünmüyor.

Basim Tarihi: 05.02.2016
Son Basim Tarihi: 29.06.2021
Kaçıncı Baskı: 8.Baskı
Yayın Yönetmeni: Ilgın Sönmez
Grafiker: Photo Republic
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.