75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Aşk Evindeki Casus

Aşk Evindeki Casus

Yazar: Anais Nin
Çevirmen: Püren Özgören
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 144
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9789752893269
Stok Durumu: Stokta Yok
6,94₺ %35 İndirim 4,51₺

Aşk Evindeki Casus

Bu duygusal ve erotik başyapıtında Anais Nin, büyüleyici ve karmaşık bir kadının iç dünyasında geziniyor. Tatmin olma duygusunun peşinde bir âşıktan diğerine sürüklenen Sabina, suçluluk ve aldatma duygularının ağırlığı altında ezilirken, mutlak bir bütünlenişi arıyor aslında. Her erkeğin bir yönü, onun mükemmelini tamamlayan bir parçaya karşılık geliyor.

Sarsıcı bir duygusallık içeren tutkulu aşkın, ışıltılı ve karanlık yönlerini başarıyla betimleyen Anais Nin, modern kadının kendini keşfediş yolculuğunun kaydını tutuyor bir anlamda.

"İçsel Kentler" dizisinin dördüncü kitabı olan Aşk Evindeki Casus, kentin sokaklarında, aşk denen esrimenin peşinden sürüklenen bir kadının öyküsü. Aslında bütün kadınların...

"Erkeğin gözlerinin yol açtığı sarsıntıdan kurtulmak, bu gözlerin gücünü hafifletmek için, düşünmeye başladı: 'Sadece çok güzel gözler işte; tutkulu gözler; genç erkeklerde böylesine ihtiraslı gözlere çok ender rastlanır; diğerlerinden daha canlı, hepsi bu.' Ama erkeğin büyüsünden kurtulmak için kendine bunu söyler söylemez, içindeki daha derin bir sezgi lafa karıştı: 'Diğer genç erkeklerin görmediği bir şeyi görmüş.'"

Basim Tarihi: 21.08.2006
Son Basim Tarihi: 06.05.2011
Kaçıncı Baskı: 2.Baskı
Yayına Hazırlayan: Tülin Er
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.