75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
İstanbul'un Kanatları

İstanbul'un Kanatları

Çevirmen: Elif Nihan Akbaş
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 20
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786053041160
Stok Durumu: Stokta Var
26,00₺ %35 İndirim 16,90₺

İstanbul'un Kanatları

Ne melekti ne de şeytan. Kanatlarını özgürlüğe açtı ve sonsuz tutsaklığa uyandı...

BİR YABANCIYA HAYAT BOYU SAKLADIĞI SIRRINI AÇTI. YABANCI DA ONA ÖZGÜRLÜĞÜN,  AŞKIN, ZENGİNLİĞİN KAPILARINI...

Sıradan ve sıkıcı bir hayattı onunki. Londra’nın sınırlarına sıkışıp kalmış rutin bir hayat. Ta ki kendi benzerlerini bulana kadar. Astyan, en yakınlarından bile gizlediği sırrını kör kuyuya bağırırcasına internetten tanıştığı bir yabancıya itiraf ettiğinde, bambaşka bir hayata da adım atacaktı. 
Yüzü ve sesi olmayan bir yabancının davetine uyup İstanbul’a giden Astyan, hayatı boyunca hissettiği derin yalnızlık duygusundan ilk kez sıyrılacaktı. Yeni hayatında artık kanatlarını çirkin bir tümör gibi saklamayacak, İstanbul semalarında özgürlüğün tadına varacaktı. 
Onun gibi olan bir grup yabancı, Astyan’ın yeni ailesiydi artık. Paranın satın alabileceği her türlü lüks, elinin altındaydı. Üstelik bu yabancı şehre ilk adım attığında onu hayal bile edemeyeceği  bir aşk karşılamıştı.
Ancak rüyalara yakışan bu kusursuz hayatın bedeli, uluslararası bir suç şebekesinin parçası olmaktı... Astyan, dünyanın çeşitli yerlerinden birkaç parça değerli eşyayı çalmayı gözünde pek de büyütmemişti, ya da içinde ne olduğunu bilmediği paketler taşımayı. Ama bundan fazlası vardı, çok daha fazlası. Ve Astyan, onu belki de ölüme götürecek bir seçim yapmak zorunda kalacaktı.

 

 

 

Basim Tarihi: 02.11.2016
Son Basim Tarihi: 02.11.2016
Yayın Yönetmeni: Ilgın Sönmez
Grafiker: Photo Republic
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.