75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Vezüv Kulübü

Vezüv Kulübü

Çevirmen: Barbaros Altuğ
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 185
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9789944485418
Stok Durumu: Stokta Var
19,00₺ %35 İndirim 12,35₺

Vezüv Kulübü

Lucifer Box ile tanışın: 

James Bond ve Sherlock Holmes'dan birer doz alıp Monty Python ve Austin Powers'dan da bir şeyler katın.

Majestelerinin bir numaralı gizli ajanı Lucifer Box ile tanışın: James Bond ve Sherlock Holmes'dan birer doz alıp Monty Python ve Austin Powers'dan da bir şeyler katın. Lucifer'in yakışıklı bir yüzü ve onu tüm konsomatrislerin karşılaşmak istediği türden bir misafire dönüştüren sivri uçlu kılıç misali bir zekâsı var. Ki, çoğu da karşılaşmıştır!

Lucifer Box, Edward dönemi İngiltere'sindeki kaymak tabakanın bayıldığı bir adam. Sosyetenin en moda portre ressamı, son derece nüktedan biri, bir dandi, tam bir hovarda, konsomatrislerin bir numaralı müşterisi. Ancak onun aynı zamanda Saygıdeğer Majesteleri'nin en saygı duyduğu ve sevdiği gizli ajan olduğunu çok az kişi biliyor. Ve macera şöyle sürüyor: Britanya'nın en mühim bilim adamları teker teker ölmeye başlıyor ve ülkesinin kaderini değiştirebilecek olan tek bir adam var. Lucifer Box.

“Hayatım boyunca okuduğum en lezzetli, en ayartıcı, en buluşçu, en meşum, en şen şakrak ilk roman. Daha, daha! Daha istiyorum!” 

-Stephen Fry

“Sinsice zehirleyen, insanı müptela eden bir kaçamak!” 

-Guardian

“Eğer mizahi bir pastiş yapacaksanız, ne vakit olursa olsun fark etmez, Edward dönemi melodramlarını anımsatan tınısı ve tüm cüretkârlığıyla Vezüv Kulübü'nü verin bana.” 

-Times

Basim Tarihi: 13.06.2007
Son Basim Tarihi: 13.06.2007
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.