75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Geriye Bakmak Yok

Geriye Bakmak Yok

Bir Can Paker Kitabı

Yayınevi: Alfa Yayınları
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 636
Ebat: 13,5 X 21,5
Barkod: 9786051067704
Stok Durumu: Stokta Var
37,00₺ %35 İndirim 24,05₺

Geriye Bakmak Yok

İçeriğiyle Türkiye'yi Ayağa Kaldıracak Kitap!

“Can Paker yıllardan beri entelektüel, liberal aydınlar içinde tanıdığım en dik duran adamdır. Benim için çok kıymetlidir.”
Recep Tayyip Erdoğan

“Tayyip Bey çok doğru bir seçim yapmış. Can Paker’in ‘akil insan’ seçilmesinden ötürü çok mutlu oldum.”
Fethullah Gülen

“Can Paker benim iyi bir dostumdur. 360 derece açıklıkla düşünebilir. Benim için kıymetlidir. Dostluğu da kıymetlidir. Gerek üniversite gerekse başka konularda daima aklına güvendiğim birisidir.”
Güler Sabancı

“Can Paker, sosyal sorumluluğa önem veren, katkıda bulunacağını bildiği zaman, ciddi bir şekilde bu sorumluluğu üstlenen, fikirler yaratan, sosyal sorumluluk fikri, sivil toplum örgütlerine dair fikri çok gelişmiş bir arkadaşımdır.”
Bülent Eczacıbaşı

“Can Paker’in herhangi bir konuda belli değerleri vardır. Mühendis tarafının da ağırlıklı bir yanı vardır o sosyal tarafının içinde. Açıktır, nettir. Tabulardan çekinmez. Hangi konuda ne pozisyon alacağını aşağı yukarı ben bilirim. O da açıklığından geliyor. Bu, çok önemli bir şey.”
Halis Komili

“Can’ın hastalığı, vesayetin kırılmaya başladığı döneme denk gelir. Telefonda daha demokrasiye nasıl destek vereceğimizin planını yapardık. Öleceğini bilse bile son dakikaya kadar iyi bir dünya için mücadele edendir.”
Ethem Sancak

“Can gerçekten dinamosu oldu TESEV’in. Sadece ve sadece ideolojik çizginin doğru saptanması anlamında değil, iş bitirilmesi, para bulunması, riskli konulara girme cesaretinin gösterilmesi… Can ağırlığını koydu, risk aldı, para buldu.”
Asaf Savaş Akat

“Can Paker, değerlendirilmesi gereken bir beyindir. Çünkü gerçek anlamda bir entelektüeldir. Türkiye’de kanaat önderi diyebileceğimiz insanların önemli bir üyesidir. TESEV’de yaptıkları çok önemlidir.”
Cem Duna

“Toplum çok değişti ve birçoğumuz bu değişimin doğal yolla olduğunu kabul etmek istemiyoruz. Bu bir gerçek. Can bunu kabul ediyor ve görüyor; ama birçoğumuz bunu görmüyoruz.”
Tosun Terzioğlu

Basim Tarihi: 22.07.2013
Son Basim Tarihi: 06.08.2013
Kaçıncı Baskı: 3.Baskı
Yayın Yönetmeni: Mustafa Küpüşoğlu
Grafiker: Begüm Çiçekçi
Sayfa Tasarımı: Aslı Sunar Bakır
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Türü: Siyah - Beyaz
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.