75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Stratejik Düşünme

Stratejik Düşünme

Geleceği Yönetmek ve Kazanmak İçin

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 800
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786051061658
Stok Durumu: Stokta Var
79,00₺ %35 İndirim 51,35₺

Stratejik Düşünme

Geleceği yönetmek ve kazanmak hedefi insanoğlunun binlerce yıllık yasam serüvenidir ve bu istek hiç bitmeyecektir. Artık şirketler, kurumlar ve organizasyonlar da 'hedeflerine' bunları koymuştur.

Strateji çok popüler bir kavram haline geldi hemen herkesin dilinde. Stratejik Düşünme ise o denli bilinmiyor. Stratejik düşünme. hedefe varabilmek için belirlenmesi gereken vizyon, misyon, değerler ile strateji ve strateji üretme sürecinin başarılmasını anlatmaktadır.

Stratejik düşünme, rakibe üstün gelme ve bunu. aynı şeyi onun size uygulamaya çalıştığım akılda tutarak yapma sanatıdır. Rakip iki hamle düşünüyorsa, siz en az dört hamle tasarlamalısınız. İşte stratejik düşünmenin güçlüğü de buradadır, Stratejik düşünme bazen de oyundan ne zaman çekilmek gerektiğini bilmektir. Geri çekilme kararını verdiğinizde ileri hamleyi ne zaman yapacağınızı tasarlamışsanız her şey kolaydır. Bu kitap, strateji üretmeyi, stratejik düşünmeyi geliştirmenin nasıl başarılacağını stratejik düşünme, kişilere, şirketlere, organizasyonlara, devleti yönetenlere bir yol haritasıdır.

Basim Tarihi: 17.03.2006
Son Basim Tarihi: 08.03.2021
Kaçıncı Baskı: 10.Baskı
Yayın Yönetmeni: Mustafa Küpüşoğlu
Grafiker: Gökhan Burhan
Sayfa Tasarımı: Mürüvet Durna
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Türü: Siyah - Beyaz
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.