-%35

İdeal Sağlık İçin Canlı Besinler

130,00 ₺ 200,00 ₺
Stokta Yok

495 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 315
  • Basım Tarihi: Nisan 2008
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Nisan 2008
  • Ebat: 14 X 20

Yediklerinizin sizi hasta edebileceğini biliyor muydunuz? Bazı besinler, enerjinizi tüketen yağlar, toksinler ve kimyasallarla birlikte bedeninizi tıkar. Peki, bedeninizin güçlü, sağlıklı ve zinde kalabilmesi için ihtiyacı olan en uygun besinleri nereden bulabilirsiniz? Milyonlarca insan için yanıt, çiğ yenilebilen, güvenli ortamlarda üretilmiş, kimyasal ve katkı maddesi eklenmemiş sağlıklı ve tedavi edici özelliği olan canlı besinlerdedir. Kırk yılı aşkın süredir Hippocrates Sağlık Enstitüsü insanlara bedenlerini canlı besinlerin doğal güçleriyle nasıl temizleyeceklerini ve iyileştireceklerini öğretiyor. Bu kitabın yazarları Brian R. Clement ve Theresa Foy DiGeronimo, canlı besinlerin sağlık için neden çok önemli olduğunu açıklıyor ve canlı besinlere geçiş için etkili bir program sunuyorlar. Adım adım izleyeceğiniz yol haritası, yaşam tarzınızı değiştirecek öneriler, 100'ün üzerinde sağlıklı, lezzetli tariflerle ideal Sağlık için Canlı Besinler, sağlığınızı kontrol altına almanız ve zinde kalmanız için gereken her şeyi içeriyor.

Brian R. Clement, doğal sağlık ve iyileştirme öncüsü, Florida West Palm Beach'te bulunan Hippocrates Sağlık Enstitüsü başkanı ve Holistik Sağlık Birliği kurucu başkanıdır.

Theresa Foy DiGeronimo, New Jersey The VVilliam Patterson Üniversitesi ingilizce Bölümü'nde doçent ve içlerinde The Natural Way of Healing Chronic Pain'in de bulunduğu birçok kitabın yazarıdır.

Bu kitap, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için insanlara kendilerini iyi hissedecekleri ortamlar yaratan, özel deneyimler yaşatan, üstün kalitede ürün, hizmet ve bilgiler sunan The LifeCo'nun katkılarıyla basılmıştır.

Puanınız