-%35

Gece Yarısı Buluşmaları

107,25 ₺ 165,00 ₺

349 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 336
  • Basım Tarihi: Eylül 2023
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Eylül 2023

Yaz mevsimi… Sevgi ve nefret…
Sidney ve Asher yazlarını bir gölde birlikte geçirmeye zorlanmış, yetenekli iki genç yüzücüdür. Kulağa mükemmel bir eşleşme gibi gelse de her sene tekrarlanan pikniklerin, tekne gezilerinin ve aileler tarafından yakılan kamp ateşlerinin arasında Sidney ve Asher birbirilerine yapabilecekleri en iyi eşek şakalarını bulmanın peşindedirler. Gelgelelim, liseden mezun olduktan sonraki yazın en efsanevi yaz olması için işler biraz farklılaşır.

Fakat aralarındaki bu atışmalar, ailelerinin çok sevdikleri göl evlerinden atılmalarına sebep olur. Sidney, iki ailenin geçici olarak birlikte yaşayacağı yeni evlerine yerleştiklerinde eşek şakası savaşlarının her zamanki gibi devam etmesini bekler. Ta ki yatağında bulduğu bir notu okuyana kadar:

Gece yarısı iskelede buluşalım.

Asher’ın ona bir teklifi vardır. Güçlerini birleştirip efsanevi eşek şakalarını ortak bir düşmana karşı yapmalarını önerir. Bu düşman, onları göl evlerinden atan ev sahibi kadındır.

Aralarındaki ateşkesin her şeyi kolaylaştırması gerekir fakat altı sene boyunca birbirlerine âdeta işkence etmiş olmaları, yok sayması kolay bir şey değildir. Tıpkı aralarında gelişen, göz ardı edilemeyecek hoşlantı gibi.

Puanınız