75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Yeni Soyadının Hikâyesi

Yeni Soyadının Hikâyesi

Napoli Romanları - İkinci Kitap

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 519
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786051419183
Stok Durumu: Stokta Var
45,00₺ %35 İndirim 29,25₺

Yeni Soyadının Hikâyesi

Ferrante’nin benzeri yok ve bunun nedeni sadece yaratıcılığında değil, daha çok içgüdüsel, şiddetli ve ısrarlı dürüstlüğünde yatıyor.”
Mirrna Proctor, Bookforum

“Napoli Romanları”nın ikinci kitabı Yeni Soyadının Hikâyesi'nde Lila ile Lenu  tüm zorluklara rağmen büyür, gelişir... Yeni evli, kocasıyla sorunlar yaşayan Lila, aile işinde çalışmaya başlar. Lenü ise hayatı ve kendisini sorgulayarak eğitimine devam ederken, doğup büyüdüğü tutucu ortamın dışına çıkmanın yollarını aramaktadır.
İki dostun bir adada geçirdikleri yaz tatilinde yaşananlarla tüm dengeler alt üst olur. Gözüpek ve tutkulu Lila için evliliğin dar kalıplarına sığmak gittikçe güçleşirken, Lenü, kendisini bulmak için köklerinden kopmayı göze alır. Aşk ve özgürlük; evlilik ve ayrılık; kıskançlık, sadakat, dostluk ve annelik… Genç¬lik döneminden yetişkinliğe doğru yol alan iki genç kadın, dolu dolu yaşamayı seçmekle bu duyguların sarkacında gidip gelerek, onları en etkili, en şiddetli halleriyle tecrübe eder.

“Ferrante’nin romanları yoğun, şiddetli bir şekilde kişisel adeta itirafname gibi.” James Wood, The New Yorker

“Bu öylesine aslına sadakatle anlatılmış bir kadın hikâyesi ki gözlemle değil, ancak hissedilerek yazılabilir.” Amy Rowland, The New York Times

Basim Tarihi: 04.09.2015
Son Basim Tarihi: 19.02.2021
Kaçıncı Baskı: 9.Baskı
Yayına Hazırlayan: Cem Alpan
Grafiker: Beste Doğan
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.