75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Terk Edenler ve Kalanlar

Terk Edenler ve Kalanlar

Napoli Romanları - Üçüncü Kitap

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 458
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786051419572
Stok Durumu: Stokta Var
45,00₺ %35 İndirim 29,25₺

Terk Edenler ve Kalanlar

“Elena Ferrante günümüzün büyük yazarları arasında. Tutkulu bir sesi, geniş bakış açısı, keskin mi keskin bir gözü var…”
Roxana Robinson, The New York Times Book Review  

“Napoli Romanları” üçüncü cildi Terk Edenler ve Kalanlar’la devam ediyor. Lila, boyun eğmez karakteriyle çalıştığı fabrikada düzenin bozulmasına neden olur. İlk romanı ile büyük başarı yakalayan ve nişanlısıyla evlenme hazırlığında olan Lenù ise, arkadaşının yardımına koşarak daha beter bir karmaşaya yol açar; zira dönem 70'li yıllardır ve faşistler ile solcuların acımasızca savaştığı toplum her kurumuyla tam anlamıyla çözülmektedir.

Lila içine düştüğü karmaşadan zekâsıyla kurtulmayı ve yeni bir geleceğe yelken açmayı bilir. Gelgelelim görünüşte ideal bir evlilik yapan Lenù, beklenmedik bir açmaz yaşayacak, trajik boyutta bir seçim yapmaya zorlanacaktır...

“Napoli Romanları” yayınlandığı her ülkede listeleri altüst ederek son zamanların edebiyat olayı haline geldi. Elena Ferrante’nin epik roman dizisinin dördüncü ve son cildi Kayıp Kızın Hikâyesi de, çok yakında raflardaki yerini alıyor.

“Ferrante’nin romanları muazzam detayları ve incelikli psikolojik gerilimiyle adeta ışıyor… ‘Napoli Romanları’ modern zamanların en nüanslı arkadaşlık portrelerinden.” Megan O’Grady, Vogue

“Bu yıl okuduğum en güzel şey, açık arayla Elena Ferrante… Diğer tüm yazarları gölgede bırakıyor. Richard Flanagan, 
Booker Ödüllü The Narrow Road to the Deep North adlı romanın yazarı

Basim Tarihi: 07.01.2016
Son Basim Tarihi: 19.02.2021
Kaçıncı Baskı: 8.Baskı
Yayına Hazırlayan: Cem Alpan
Grafiker: Beste Doğan
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.