75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2020 kitap yılınız olsun
           
Sınırın Yasaları

Sınırın Yasaları

Çevirmen: Süleyman Doğru
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 410
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786051418414
Stok Durumu: Stokta Var
26,00₺ %35 İndirim 16,90₺

Sınırın Yasaları

“Gençlik, aşk ve ihanet üzerine dokunaklı, derin düşüncelere sahip olması bir yana, ödünsüz bir roman. Cercas, kurgunun olanaklarını bir kez daha genişletiyor.

Juan Gabriel Vásquez

Cennette bir yaz günü... Okulda alay konusu olan, on altı yaşındaki dörtgöz lakaplı çekingen Ignacio Caias, evinden biraz uzaklaştığında iki karizmatik serseri ile karşılaşır: Delici mavi gözlerle bakan elebaşı Zarco ve baştan çıkarıcı güzelliğiyle Tere. Büyülenmiştir. Suç dünyasına açılan kapıya doğru yaklaşır, kendini değiştirecek bir hikâyeye doğru adım atar ve sınırı geçer:  Kapkaç, hırsızlık, soygun... Her defasında daha da artan bir tehlike.

Mario Vargas Llosa, Susan Sontag, Alberto Manguel gibi yazarların övgüyle söz ettikleri Javier Cercas, okuru sayfalara hapseden canlı anlatımıyla gerçek ve kurgu, yanlış ve doğru, saygınlık ve suçluluk arasındaki sınırların inceliğine ve keskinliğine odaklanıyor. Kişi iki taraf arasında ne kadar gidip gelebilir ve nihayetinde hangi tarafa düşer? 

Sınırın Yasaları’nda gerçek bir öyküden esinlenerek Franco sonrası İspanya’sının bir portresini çizen Javier Cercas, günümüz İspanyol edebiyatının en güçlü kalemlerinden biri olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Basim Tarihi: 23.02.2015
Son Basim Tarihi: 23.02.2015
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayına Hazırlayan: Başak Güntekin
Grafiker: Beste Doğan
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.