75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Sherlock Türkiye'de

Sherlock Türkiye'de

Yazar: Kolektif
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 230
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9786051854168
Stok Durumu: Stokta Var
30,00₺ %35 İndirim 19,50₺

Sherlock Türkiye'de

Edebiyatın gelmiş geçmiş en “canlı” kahramanı. Gerçekten yaşadığına inanıldı, kitapta geçen Londra sokağı yıllar içinde neredeyse “kutsal” bir yer oldu, defalarca filme uyarlandı, milyonlarca insan tarafından izlenen dizilere konu oldu, metinleri sürekli yeniden üretildi…  Sherlock Holmes halen edebiyattan dünyaya sızmış çok gürültülü bir fenomen.
Sherlock ve dostu Watson Türkçede uzun zamandır bir hayalet gibi dolaşıyor. Bu “ölümsüz” karakterlerin yaratıcısı Arthur Conan Doyle da bu coğrafyaya yabancı biri değil üstelik. Kuvvetli bir iddiaya göre, kendisine Abdulhamid tarafından bir “Mecidiye Nişanı” takdim edilmişti.
Ayrıntıların insanı Sherlock Holmes, şimdi yeni bir yolculuğa çıkıyor. Behçet Çelik, Şebnem İşigüzel, Hakan Bıçakcı, Gaye Boralıoğlu, Bahri Vardarlılar, Pelin Buzluk, İbrahim Yıldırım, Mevsim Yenice, Ömür İklim Demir ve Seçkin Erdi devasa gedikler açıyor Sherloc kHolmes surlarına.
Sherlock Türkiye’de Seval Şahin tarafından yayına hazırlandı, günümüzün mühim yazarlarının metinleriyle okurun karşısına çıkıyor. Buyurunuz yepyeni muammalara…

 

Basim Tarihi: 01.10.2019
Son Basim Tarihi: 01.10.2019
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Yayına Hazırlayan: Seval Şahin
Grafiker: Emir Tali
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.