75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Sherlock Holmes - Bütün Hikayeler 1

Sherlock Holmes - Bütün Hikayeler 1

Çevirmen: Orhan Düz
Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 750
Ebat: 13,5 X 21
Barkod: 9786254492815
Stok Durumu: Stokta Var
49,00₺ %35 İndirim 31,85₺

Sherlock Holmes - Bütün Hikayeler 1

İşte buradaydı: tam bir itiraf. Sherlock Holmes yine yapacağını yapmıştı ve ben kendi çıkarım yeteneklerimin yıkıcı gücü karşında şaşkına dönmüştüm. Benden bir tane daha olmasını istedim, böylece kendimi sırtımdan sıvazlayabilirdim. Kulağa kibirli geldiğinin farkındayım, ama bir insan ne kadar sıklıkla böyle büyük bir zihinsel zafer elde edebilir ki? Onun o iki kelimesini işitir işitmez tüm olayı çözdüm. Eğer Watson burada olsaydı kafasını sallar ve nefes nefese mırıldanırdı.
–Paul Auster, Brooklyn Çılgınlıkları 

Yayımlandığı ilk günden itibaren tüm dünyada milyonlarca okuyucuya ulaşan, pek çok yazar ve eser üzerindeki etkisinin görülebildiği, kolektif mirasımızın en ünlü dedektifi Sherlock Holmes, çıkarımın olağanüstü gücünü göstermeye devam ediyor. 
Başka insanların bilmedikleri şeyleri bilmeyi kendine iş edinmiş Sherlock Holmes, ayrıntılarda saklı ipuçlarını bularak herkesi büyük bir zihinsel zafere davet ediyor.
Sir Arthur Conan Doyle’ın tüm hikâyelerinin orijinal çizimleriyle toplandığı koleksiyonun birinci cildinde “Oyun başlıyor!”

 

Basim Tarihi: 24.06.2021
Son Basim Tarihi: 24.06.2021
Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
Editör: Sibel Hacıoğlu
Grafiker: Adnan Elmasoğlu
Yayın Dili: Türkçe
Orijinal Dili: İngilizce
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.