75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Senden Başka Yok (Cep Boy)

Senden Başka Yok (Cep Boy)

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 576
Ebat: 10,7 X 17
Barkod: 9786054228393
Stok Durumu: Stokta Yok
9,17₺ %35 İndirim 5,96₺

Senden Başka Yok (Cep Boy)


Okuyucuyu aynı anda hem güldürüp hem de ağlatmak yetenek ister… Son sayfayı okuduktan sonra çok uzun bir süre hikâyeyi aklınızdan çıkaramayacaksınız.”  
Heat
 
“New York'a geri dönüp onu bulmak zorundaydım. Orada olmama ihtimali de vardı ama şansımı denemek zorundaydım çünkü tek bir şeyden emindim: Burada değildi.”
 
Anna Walsh resmen bir harabe. Anne ve babasının Odadan İyidir  diye tabir edilebilecek evinde, Dublin'i terk edip New York'a  dönebilmenin hayaliyle yaşıyor.  Arkadaşlarına dönmek.  Dünyanın En Muhteşem İşine dönmek.  Ve hepsinden ötesi, Aidan'a dönmek. Fakat ailesinin başka düşünceleri var (kendi başağrıları dışında yani).  Ve sanki Aidan da onunla tekrar temasa geçmekten kaçınıyor gibi.  Nedendir bilinmez!
Anna'nın bu kadar çok sevdiği dünyasını ne parçalamış olabilir? Ayrıca her şeyi yeniden yerli yerine oturtacak olan kişi gerçekten de Aidan mı acaba?
 
“Maeve Binchy'nin tahtına kurulan modern bir roman kraliçesi olan  Marian Keyes, öykü anlatıcılığında son derece usta. üslupla gerçeği birararaya getirişi, vazgeçmediği mizah ve pathos, onu tüm dünyada çoksatar listelerine taşıyor.”
Irish Independent
 
“Marian Keyes, insana-kendini-iyi-hissettiren-kitaplar cemiyetinin kraliçesi. İnsanın içini ısıtan komedileri, onu İngiltere'nin en çıtır yazarına ve kendi kuşağının sesine dönüştürdü.” 
Daily Mirror
 
“Keyes her zamanki gibi zekâsını konuşturarak, dostluk, kıskançlık ve aşk üzerine yazıyor.” Daily Mail
 

Basim Tarihi: 07.08.2009
Son Basim Tarihi: 02.09.2013
Kaçıncı Baskı: 8.Baskı
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.