75 Tl ve üzeri Ücretsiz Kargo
2021 Kitap Yılınız Olsun
           
Ruj Ormanı

Ruj Ormanı

Sex And The City'nin yazarından

Cilt Durumu: Ciltsiz
Sayfa Sayısı: 517
Ebat: 13,5 X 19,5
Barkod: 9789758733965
Stok Durumu: Stokta Yok
20,83₺ %35 İndirim 13,54₺

Ruj Ormanı

Neden kadınlar da erkekler kadar başarılı olmasın? İyi de başarıya ulaşmak için ne yapmak gerekiyor?

Bir kadın başarılı bir kariyer, mutlu bir evlilik ve güzel bir çocuk, yani her şeyi bir arada istiyorsa, ne tür mesleki fedakârlıklar yapması gerekir? Başarılı kadınlar kötü insanlar mıdır?


Ruj Ormanı, hayatında erkeklerin yerine başarıyı ve gücü koyan kadınların romanı. Bir meydan okuma gösterisi. Modacı Victory Ford, sinemacı Wendy Healy ve yayıncı Nico O'Neilly. Bu kadınlar moda, sinema ve yayıncılık dünyasından. Bu kadınlar zengin, bu kadınlar zirvede. Bu kadınlar her şeyi istiyor. Ve ilk kez bir Candace Bushnell romanının merkezinde erkekler ve seks yerine güç ve başarı arayışı var.


“Toplumsal sahnenin filozof kraliçesi!” -The New York Times

“Yine keskin ve çok şeker.” -New York Magazine

“Klasik bir Bushnell!” -New York Observer

“Bushnell'in yeni romanı hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak… Bushnell okuyucuyu hemen çeken, sevilebilen, güçlü karakterler yaratma yeteneğini konuşturuyor. Tavsiye edilir!” -Library Journal

 

Nico tam bir yönetici; soğukkanlı, hesapçı. Wendy, her işe el atan bir yapımcı; herkesi idare ediyor ve her zaman stresli. Victory ise özgür ve yaratıcı; kendi işini kurmuş, bağımsız çalışıyor. Nico ve Wendy evli ve çocukları var. Victory ise kırk üç yaşında olmasına rağmen hâlâ bekâr. Tüm bu kadınları birbirine bağlayan şey ise hırs, özgüven ve birbirlerine olan inançları...

Ruj Ormanı, kendi alanlarında en tepede kalmak için her şeyi yapmaya hazır olan bu üç seksi ve güçlü kariyer kadını hakkında. 

Victory Ford, şirketini su yüzünde tutma mücadelesi verirken bir yandan da, bir ilişkiden gerçekte neler beklediği hakkında hayati dersler alıyor.

Nico O'Neilly, Bonfire dergisinin -moda, politika ve gösteri dünyasının incili- göz alıcı, zeki editörü. Yayıncılık dünyasının en güçlü kadınlarından biri olarak Nico her şeye sahip gibi. Ama maalesef sıkı bir orta yaş krizi sonucu tüm bunların aslında kendine yetmediğini fark ediyor.

Wendy Healy'nin azmi ise kelle koltukta çalışılan sinema sektöründe onu en yükseğe taşımış vaziyette. Ancak bir rekabet düşkünü tarafından alaşağı edilme tehlikesi, onu kariyeriyle evliliği arasında bir seçim yapmak zorunda bırakacak gibi.

Bushnell, seksi ayakkabılı güçlü kadınlarıyla bağımlılık yaratan, bir seks ve skandal öyküsü seriyor ortaya.
Bir kez daha...

Basim Tarihi: 21.02.2008
Son Basim Tarihi: 21.02.2008
Orijinal Adi: Lipstick Jungle
Yayın Dili: Türkçe
Kapak Türü: Karton
Kağıt Türü: 1. Hamur
Hata bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.